deneme bonusu

TRT 1 Diriliş Ertuğrul 86. Son Bölüm Tek Parça Full HD İzle (Puhutv) 87. Yeni Bölüm Fragmanı TRT1 Youtube

Ekran geldiği her bölümü ile seyirciye farklı bir heyecan yaşatan TRT'nin fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul 86.bölüm fragmanı yayınlandı. TRT 1'in nefes kesen dizisi Diriliş Ertuğrul 86.bölümüyle izleyice şok yaşatacak!..

TRT 1 Diriliş Ertuğrul 86. Son Bölüm Tek Parça Full HD İzle (Puhutv) 87. Yeni Bölüm Fragmanı TRT1 Youtube

Son bölümü yayınlanmasının ardından yeni bölümü büyük merak konusu olan Diriliş Ertuğrul 86.bölümü izleyici ile buluştu. TRT 1 ve TV ekranlarının son dönemde en çok izlenen dizisi olan Diriliş Ertuğrul yeni bölümü ile nefes kesti.Peki Diriliş Ertuğrul 86.bölümünde neler oldu? "Gök basmadıkça yer delinmedikçe Türk'ün dilini töresini kimse bozamaz" diyen Ertuğrul yeni kararları herkesi heyecanlandırdı. İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölüm özeti ve tüm detayları

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMÜ TIKLA İZLE

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 87.BÖLÜM FRAGMANI İZLE

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 86. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI? 

Diriliş Ertuğrul Son Bölüm özeti; Son Kozlar Ural ve Vasilius hain bir planla Konya yolu üzerinde Doğan’ı öldürmüş, Dündar’ı ise esir almışlardı. Buna karşı harekete geçen Ertuğrul, alpları ve Aliyar’la birlikte Karacahisar kalesine girmiş ve orayı darmadağın ederek kardeşi Dündar’ı kurtarmıştır. Diğer yandan Helena ise Nikea yolu üzerinde düğüne giderken Bamsı tarafından kurtarılarak Kayı Obasına getirilmiştir.

Kaleye geldiğinde manzarayı gören Vasilius adete yıkılmıştır. Üzerine Helena’nın da kendi rızası ile kaçtığı haberini alınca öfkeden kabına sığamaz olmuştur. Şimdi büyük bir öfke içinde olan Vasilius’u ve Ural’ı durdurmak çok zor olacaktır. Büyük planlarını devreye sokacaklardır. Peki bu planları neler olacaktır?

Ertuğrul ve Aliyar onlara karşı nasıl bir önlem alacaktır? Ve bu çetin mücadelede hangi taraf başarılı olacaktır? Öte yandan Dündar, yaptığı büyük hatanın altında ezilmiş, gururu incinerek mektup bırakıp obayı terketmiştir. Hayme ana, kötü şeyler olacağını sezmekte fakat oğlunun gidişini henüz bilmemektedir. Acaba onun gittiği haberini duyunca ne yapacaktır? Ertuğrul anasını nasıl teskin edecektir. Ve en önemlisi Dündar nereye gidecektir?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL NEDEN YAYINLANMAMIŞTI?

Dizimizin gelecekteki bölümlerinde yer alan aksiyon sahnelerinin çoğalması ve çekim koşullarından kaynaklanan olumsuzluklar nedeniyle yeni bölümümüzün yayınına bir hafta ara vermek durumunda kaldık. Kalitemizden ödün vermemek amacıyla yapmış olduğumuz zorunlu arayı anlayışla karşılayacağınıza inanıyoruz. 

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 85.bölümü fragmanı yayınlandı. Sevilen dizi 03 Mayıs çarşamba günü TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşacak.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Baskın Ural ve Vasilius hain planlarına bir yenisini daha eklemiş, Dündar’ı ve Doğan’ı Konya yolu üzerinde tuzağa düşürmüşlerdir. Bu tuzak neticesinde Doğan’ı öldürüp Dündar’ı rehin almışlardır. Bu acı obada büyük yankı uyandırmıştır. Ertuğrul intikam yeminleri ederek alpları ve Aliyar’la birlikte yola çıkmıştır.

Önce Nikea’dan gelen birlik basılmış ardından Karacahisar Kalesine farklı kılıkta girilmiştir. Şimdi her tarafını intikam hırsı bürüyen Ertuğrul ve alpları, Karacahisar’da çetin bir cengin ortasındadırlar.

Diğer yandan Vasilius, Helena ile İmparatorun daveti üzerine düğün yapmak için Nikea’ya doğru yola çıkmıştır. Helena yola çıkmadan önce haberi Dumrul’a ulaştırmış, Dumrul da Ertuğrul’a iletmiştir. Ertuğrul, Helena’yı kurtarması için Bamsı’yı görevlendirmiştir. Bu Bamsı için büyük bir fırsattır.

İlgili Aramalar: trt 1 diriliş ertuğrul 86 bölüm izle,trt1 dirilis ertugrul son bolum izle,diriliş ertuğrul kutluca,kürşat alnıaçık,diriliş ertuğrul 62,diriliş ertuğrul oyuncuları,diriliş ertuğrul son bölüm puhu,diriliş ertuğrul müziği,diriliş ertugrul 86 bölüm izle,diriliş ertugrul izle,diriliş ertuğrul 75 bölüm izle,esra bilgiç,diriliş ertuğrul 86 bölüm izle,diriliş ertuğrul 86.bölüm,diriliş ertuğrul 86.bölüm izle,diriliş kutluca,diriliş ertugrul 87,diriliş oyuncuları,diriliş,ertuğrul 86 bölüm indir,diriliş 86 izle,ertuğrul son bölüm,diriliş ertuğrul 86 bölüm tek parça,diriliş ertuğrul son bölüm,diriliş ertuğrul son bölüm izle,diriliş ertuğrul,diriliş son bölüm,diriliş ertuğrul 86 bölüm izle tek parça,diriliş ertuğrul 87 bölüm fragmanı,diriliş ertuğrul izle,diriliş 86 bölüm izle,trt 1,diriliş fragman,diriliş ertuğrul 86,diriliş ertuğrul 87 bölüm izle,diriliş 86,diriliş ertuğrul fragman,diriliş ertuğrul 86 bölüm,diriliş son bölüm izle,diriliş 87 bölüm fragmanı,diriliş ertuğrul 86. bölüm,diriliş izle,diriliş dizisi,diriliş ertuğrul son bölüm 86,diriliş ertuğrul 86 bölüm fragmanı,trt 1 diriliş,diriliş ertuğrul 87

trt 1 diriliş ertuğrul 86 bölüm izle trt1 dirilis ertugrul son bolum izle diriliş ertuğrul kutluca diriliş ertuğrul oyuncuları diriliş ertuğrul son bölüm puhu diriliş ertuğrul müziği diriliş ertuğrul son bölüm tek parça izle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi A. Pt.
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi A. Pt.
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!