deneme bonusu

O Hayat Benim Final Bölümü

O Hayat Benim final bölümü ile izleyenleri ekrana kilitledi. 131. bölümü yayınlanan O Hayat Benim'de final heyecanı yaşandı. Efsun bir kez daha Arda’yı kurtarmak için kendini bir maceranın içinde buldu. Bu kez ya her şey son bulacaktı ya da çift sonsuza kadar ayrılacaktı. O Hayat Benim'de neler yaşandı?

O Hayat Benim Final Bölümü

O Hayat Benim final bölümü ile izleyenleri ekrana kilitledi. 131. bölümü yayınlanan O Hayat Benim'de final heyecanı yaşandı. Efsun bir kez daha Arda’yı kurtarmak için kendini bir maceranın içinde buldu. Bu kez ya her şey son bulacaktı ya da çift sonsuza kadar ayrılacaktı. İşte O Hayat Benim'de yaşananlar...

O Hayat Benim 131. bölüm ile final yaptı. fox tv'nin sevilerek izlenen dizisi O Hayat Benim 131. final bölümünde Efsun ve Arda arasındaki ilişkilerde süpriz sonuçlar ortaya çıktı. Aile içinde yaşanan gerilim ise yerini mutluluğa bıraktı.

O HAYAT BENİM FİNAL BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

O HAYAT BENİM 130. BÖLÜM ÖZETİ 

Efsun ve Arda’nın boşanma davası görülürken içeri sürpriz bir isim girer. Efsun’un bir an umutlanmasını sağlayan bu isim, ne yazık ki mutlu çiftin severek ayrılmasına mani olmayacaktır. Efsun ve Arda boşanır. Yine de kalpleri beraberdir. Zeynep’in onları ayırdıktan sonraki ilk eylemiyse Arda’yı hemen nikah günü alması için tehdit etmek olur. Böylece mesele uzamadan kapanacaktır. Volkan’sa Zeynep ve Zühal’in karıştırdığı işleri artık öğrenmiştir. 

Zeynep tarafından reddedilmeyi içine sindiremeyen Volkan, Zeynep’in oynadığı oyunları bozabilecek midir? Kısmetsiz Mahallesi’ndeyse bir yangın tehlikesi yaşanır. Bu şok edici olayın failiyse Ganimet’tir! Peki Ganimet bunu neden yapmıştır? Nasıl paçayı bu işten sıyıracaktır? Bu sırada Zeynep’in planlarını alt üst eden bir gelişme yaşanır. Zeynep ne yapacağını bilemezken Volkan’dan gelen ikinci darbeyle şoke olur. Bu durum, Arda ve Efsun’u da beklenmedik olayların içine itecektir ve Efsun bir kez daha Arda’yı kurtarmak için kendini bir maceranın içinde bulacaktır! Bu kez ya her şey son bulacaktır ya da çift sonsuza kadar ayrılacaktır!

O Hayat Benim Dizisi Oyuncu kadrosu ve karakterleri Oyuncuları

Bahar Demirci/Atahan German (Ezgi Asaroğlu tarafından canlandırılan), 21 yaşında dünya güzeli bir kız. İncelikli, samimi, iyi niyetli. İnsanları mutlu etmekten hoşlanıyor. Bahar aslında Mehmet Emir Atahan’ın kızı. Ne annesi Hasret’i, ne de gerçek babası Mehmet Emir’i tanıyor. Dedesi Yusuf’un doğar doğmaz emanet ettiği Nuran ve İlyas’la birlikte yaşıyor. Nuran’ı annesi, İlyas’ı da babası biliyor. Hayatını çalan kız kardeşi Efsun ve üvey annesi Nuran yüzünden gerçek hayatını bir türlü yaşayamamıştır. 62.bölümde gerçekleri öğrenince biraz hastalandı ve yıprandı. Hasret ve Mehmet Emir'e hemen alışamadı. 85. Bölümde annesi Hasret'i kaybetti. 100. Bölümde Deniz adında kızı oldu ama sonra öldü denildi ve kızı Efsun ve Sultan tarafından alındı.

Efsun Demirci Atahan (Ceren Moray tarafından canlandırılan), 21 yaşında, hoş, güzel ve dikkat çekici bir kız. Oldukça da havalı. En bilinen özelliği, çok konuşması. Sürekli konuştuğu için ortalığı karıştırıyor. Hırslı ve oldukça bencil bir kız Efsun. Gerektiğinde rakibini yok etmekten çekinmeyecek kadar da gözü kara. Rahat bir hayata kavuşmak istiyor. Bunu da parayla yapabileceğini biliyor. Söz konusu Bahar’ın hayatını elinden almak olunca da vicdan azabı çekmiyor, hatta Ateş ile birlikte olduğunu söyleyerek ikisini ayırmış ama bütün hepsi yalan olduğu ortaya çıkınca Bahar ile Ateş yeniden bir araya gelmiştir. Efsun zenginliğe, ihtişama, parıltıya bayılmaktadır. 39. bölümde İsmail ile birbirine aşık olurlar. 54. bölümde Bahar onu bırakıp Kıbrıs'a gidince psikolojisi bozulur, ciğerleri iflas eder ve hastalanıp hastaneye kaldırılır. Bahar bunu duyunca Kıbrıs'tan İstanbul'a kadar gelir. Efsun bunu hisseder ve iyileşip eski sağlığına kavuşur, fakat sonra tekrar hastalanır ve böbrek nakli için donör aranır ve bulunur. 62. bölümde Bahar gerçekleri öğrenince çok utanır. Daha sonra Efsun, Ardayla evlenir, oynadıkları evlilik oyunu gerçek bir aşka dönüşür. Tam bütün günahlar bitmiş güzel hayat kurmuşken teyzesi Sultan'ın Bahar'ın bebeği çalması uğruna yine kirli yüzüne döner.

Ateş German (Keremcem tarafından canlandırılan), başarılı bir avukat. İş dünyasının önemli isimlerinden biri haline gelen Mehmet Emir Atahan’ın sağ kolu. Ateş göründüğü gibi biri değil aslında. Kalbinin derinliklerinde sakladığı bir sırrı var. Annesi ve babası daha o küçükken ölmüştür. Annesini öldürdüğü adamın kolundaki işareti görmüş ve 20 yıl sonra o adamı bulmuştur. Annesi ve babasının ölümünün arkasında saklanan bütün sırları çözmüştür. Ateş, Bahar'la tanışmadan önce, İsviçre'de Arzu adında bir kızla evliydi. Ateş ile Arzu, bir süre beraber yaşadıktan sonra kavga edip ayrılmışlardır. Sonra Ateş, Türkiye'ye dönmüş; ama Ateş gider gitmez Arzu Ateş'ten hamile kalmıştır. 5 yıl sonra, Arzu ve 5 yaşındaki oğlu Doruk, Ateş'i bulmak için Türkiye'ye yola çıkmışlar ve onu bulmuşlardır. Ateş oğlunu görür görmez, anlamıştır artık onsuz yaşayamayacağını. 80. bölümde Doruk ölünce çok yıpranmıştır. 100.Bölümde bir kızı olmuş ve trafik kazası muş ağır yaralanmış ve sonra Bahar'dan ayrılmıştır kendini Kenan'dan intikam almaya vermiştir.

Mehmet Emir Atahan (Sinan Albayrak tarafından canlandırılan), 45 yaşında, iyi niyetli, sabırlı ve disiplinli bir baba. Aile şirketini başarıyla yönetiyor. Efsun’un Mehmet Emir için anlamı büyüktür. Mehmet Emir hem kaybettiği aşkından bir iz bulduğu için seviniyor, hem de kendi kanından evladının sevgisini tadacağı için heyecanlıdır. Ama daha sonra gerçek kızının Efsun olmadığını öğrenir. Bahar'ın babasıdır. Sonra Cemre adlı hir kadınla evlenir.

Sultan Erdemli (Oya Başar tarafından canlandırılan), Efsun'un teyzesi, 50 yaş civarında, sert görünümlü bir kadın. Yüzünde hep bir kırgınlık, hep bir öfke vardır. Bu öfkenin sebebi de acılarla, hayal kırıklığıyla, mücadeleyle geçmiş hayatıdır. Hülya'dan ve Arda'dan nefret etmektedir. 66. bölümde Arda katil olunca Sultan ona ceza vermiş ve Arda'yı kullanmıştır. Onu ve Hülya'yı tehlikeli oyunların içine sürüklemiştir. Aynı zamanda 25 yıl önce bir bebek doğurmuş, bakamayacağı için kız kardeşi Nuran'a vermiştir. İlyas, bundan dolayı Nuran'a kızmıştır. İlyas daha sonra bebeği Ganimet'e vermiştir. Efsuna beraber Bahar'ın bebeğini çalmışlardir.

Kenan Erksan (Cem Özer tarafından canlandırılan), Mehmet Emir'le eskiden bir hüsumeti var. Hülya ile birbirlerine aşıktırlar, her ne kadar Mehmet Emir evlenmelerine engel olmak istese de olamamıştır. 80. bölümde Hülya ile evlendiler. 98. bölümde Efsun'la Arda'nın evinin önünde Ateşi silahla vurmaya kalmış ve o sırada Bahar arkasından silahla 2 el ateş edip vurmuştur ve sonra iyleşmiştir. Ateş'te silahı alıp polisler gelince kendisinin vurduğunu söylemiştir.Daha sonra bahardan intikam almak için yüzüne kezzap atırmıştır.

Hülya Atahan (Ahu Sungur tarafından canlandırılan), Mehmet Emir Atahan’ın kız kardeşi. Sultan ve Efsun'la hep kavga eder. Müge ve Arda'nın annesi. Biraz psikolojisi bozuk bir kadın. Kocasını ve annesini ard arda kaybetti çünkü. Efsun'un yeni kaynanası.

Arda Atahan (Ozan Güler tarafından canlandırılan), Hülya'nın oğludur. Tehdit edildiği için Efsun'la evlenmiştir. Ama daha sonra ona aşık olmuştur. Efsun ve Sultan'a ortak olmuştur.

Ganimet (Zerrin Sümer tarafından canlandırılan), İlyas'ların yeni ev sahibidir. 60 yaş civarında. Sultan'ın kızı Zeynep'i almış ve ona kendi öz kızı gibi bakmıştır.

Süreyya (Neslihan Acar tarafından canlandırılan), Bahar'ın eskiden çalıştığı pastanenin sahibi. Aynı zamanda Bahar'ın komşusu.

Adile (Nesime Alış tarafından canlandırılan), Atahan konağının hizmetçisi. Beyza'nın annesi.

Zuhal (Ayçin İnci tarafından canlandırılan), 4. sezonda Bahar'ın çocuğunu kaçırmada Sultan ve Efsun'a yardım eden kişidir.

Zeynep (Aybuke Pusat/Beril Kayar canlandırılan)Sultanın kızıdır.Ganimet tarafından büyütülür)

Salih (Erdal Cindoruk tarafından canlandırılan), Yusuf Ağayı gömen ve Mücella'nın eski aşkı ve Sultan ve Efsun'un kirli islerine dahil olan kişidir.

o hayat benim final bölümü izle o hayat benim final izle youtube o hayat benim 131 bölüm izle o hayat benim finalde ne oldu o hayat benim final o hayat benim nasıl bitti o hayat benim son bölüm o hayat benim final izle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi 23 Nsn.
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi 23 Nsn.
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!