deneme bonusu

İçerde 32. Son Bölüm

SHOW TV'nin fenomen dizisi İçerde, dün akşam yayınlanan 32. son bölümüyle izleyiciyi ekrana kilitledi. Melek avukatın ölmesi ve Mert'in artık polis olmaması diziye yeni bir heyecan katarken, Celal'in tek derdi kızı Melek'in intikamını almaktır.

İçerde 32. Son Bölüm

SHOW TV ekranlarında yayınlanan İçerde dizisi 1 Mayıs Pazartesi günü 32. bölümüyle ekranlara geldi. SHOW TV ekranlarında yayınlanan İçerde dizisi 1 Mayıs Pazartesi günü 32. bölümüyle ekranlara geldi. İçerde'de Melek avukatın ölmesi ve Mert'in artık polis olmaması diziye yeni bir heyecan katarken, Celal'in tek derdi kızı Melek'in intikamını almaktır.

İÇERDE 31. SON BÖLÜM SANSÜRSÜZ İZLE


İçerde 33. bölümden ilk sahne

İçerde 32. bölüm özeti
İçerde'nin 32. bölümünde; Celal, kızını, Melek’ini elinden alan Kudret’i hemen öldürmek yerine ona acı çektirmeye kararlıdır. Ancak işler istediği gibi gitmez ve Yusuf Müdür ile ekibi karşılarına çıkar. İki ezeli düşmanı ve aynı zamanda da iki suçluyu bir arada yakalayan Yusuf Müdür, Kudret’i tutuklar. Celal, Kudret'le arasındaki husumeti sona erdirmek için tehlikeli bir yola başvuracaktır. Bugüne kadar polis olarak bilindiği için Celal’in tüm adamlarının gözünde düşman olan Mert, artık Celal’in dışında hükmü geçecek tek kişidir. Mert’le çalışmak zorunda olan Sarp’ı oldukça zorlu günler bekliyordur. Artık kendini ele vermemesi gereken tek kişi Sarp’tır. Sevdiği kadının kaybının ardından yasını bile tutamayan Sarp’ın içinde, hiç beklemediği bir anda kardeşi Umut’a ulaşmak için bir umut ışığı doğmuştur. Melek, ardında Umut’la ilgili bir kaset bırakmıştır. Ancak Sarp’ın hayata tutunma sebebi olan bu kasetten tek haberdar olan Sarp değildir.

İçerde 31. bölüm özeti
İçerde'nin 24 Nisan'da yayınlanan 31. Bölümünde; Melek’in ölümüyle Sarp, hem Melek’i hem de Umut’u kaybetmiştir. Füsun ise bir yandan Melek’in kaybına üzülürken, diğer yandan da Umut’u ikinci kez kaybetmenin acısı içindedir. Mert’in mafyaya çalıştığı ortaya çıkar. Yusuf Müdür, Organize'de arkadaşlarının önünde Mert’i rezil eder. Sarp ve Mert bir arada Celal'in yanında çalışmaya başlarlar. Sarp, bu durumu hazmedemez ama duygularını saklamak zorunda kalır. Celal, Melek’in ölümüyle yıkılır.

 

İçerde dizisi oyuncuları oyuncu kadrosu ve rolleri

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Çetin Tekindor'un rol aldığı İçerde dizisinin kadrosuna son olarak usta oyuncu Uğur Yücel dahil oldu. İçerde dizisinde kim kimdir?

Sarp Yılmaz (Çağatay Ulusoy)

Güçlü bir adalet duygusuna sahip, yapmak istedikleri için mücadele eden, gözü kara bir karakter. Tek hedefi küçük yaşta kaçırılan kardeşini bulmak ve intikamını almaktır.


Mert-Umut (Aras Bulut İynemli)

Polis Akademisi'nden dereceyle mezun olmuş, her zorluğu yaşamış, kaybetmekten korkacağı bir şey olmayan Mert... Küçük yaşta kaçırılmış ve hafızasını unutmasını sağlanmışıtr. Mert ailesinin kim olduğunu sorgulamaktadır.


Kebapçı Celal (Çetin Tekindor)

Sert ve acımasız bir mafya babası Celal'in hedefi, her şeye sahip olup gücünü ve namını yürütmektir.


Melek (Bensu Soral)

Celal'in manevi kızı olan Melek, babasının yasal işlerinin avukatlığını yapıyordu. Melek 31. bölümde senaryo gereği vurularak diziye veda etti. 


Eylem – (Damla Colbay)

Eylem gözü kara bir gazetecidir. Gerçeklerin üzerine gitmek ister. Her zaman olduğu gibi önüne engeller çıkacaktır ve bu engelleri aşmaya çalışır.


Davut (Rıza Kocaoğlu)

Celal'in karanlık işlerinin ardındaki tetikçisidir. Zeki, becerikli bir iş bitirici ve Celal'e sarsılmaz bir sadakatle bağlıdır.


Füsun – (Nihal Koldaş)

 Sarp ve Mert’in annesidir. Her zaman oğlunun yaşadığına inanır. Sezgileri kuvvetlidir ve oğluna bağlıdır. Mert ile tanıştığı zaman onun içinde bir şeyler hisseder. Ancak ne Mert ne Füsun anne oğul olduklarını bilmemektedir.


Minik (Seyithan Özdemir)

Celal'in yakın adamlarından biridir. 


Yeşim (Gözde Kansu)

Kebapçı Celal'in eşidir. Tüm varlığını kendi üzerine olmasını ister. Bir erkek çocukları vardır.


Yusuf (Mustafa Uğurlu)

Organize Şube Müdürü Yusuf... Tek bir takıntısı var; yıllardır uğraşıp yakalayamadığı tek adam olan Celal'dir.


Coşkun (Nebil Sayın)

Celal'in eski adamıdır. Çocukları kaçıran ve onları çalıştırıp, işkence eden karakterdir. Öldü sanılan Coşkun yıllar sonra geri gelir.


Alyanak (Yıldıray Şahinler)

Kebapçı Celal'in çok eskilerden olan yakın adamlarından biridir. Ancak Celal'e kurduğu oyun sonrası bir numaralı düşman haline gelmiştir. 

içerde 33 bölüm fragman içerde 33.bölüm fragman içerde 32. bölüm puhu içerde 33 fragman içerde full izle içerde 31 bölüm tek parça içerde 32 bölüm tek parça içerde son bölüm içerde 32 bölüm izle içerde son bölüm izle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi A. Pt.
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi A. Pt.
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!