Evlilik Programları Kaldırıldı mı? İşte Esra Erol'dan Son Bölüm Bomba Açıklama

Yayınlanan yeni KHK'lar ile evlilik programları kapatıldı mı, yayından kaldırıldı mı? şeklinde haberler karşısında Esra Erol'un nasıl bir açıklama yapacağı merak konusu olmuştu. Esra Erol konuyla alakalı sessiz kalırken, Esra Erol'da programının avukatına söz hakkı tanıdı.

Evlilik Programları Kaldırıldı mı? İşte Esra Erol'dan Son Bölüm Bomba Açıklama

Geçtiğimiz hafta Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe giren yeni KHK'lar ile evlilik programları kapatıldı mı, yayından kaldırıldı mı? şeklinde haberler karşısında Esra Erol'un nasıl bir açıklama yapacağı merak konusu olmuştu. Esra Erol konuyla alakalı olarak sessizliğini korurken, herkes tarafından merak konusu olan kapatılma haberlerleri ile alakalı olarak açıklama yapması için Esra Erol'da programının avukatına söz hakkı tanıdı.

OHAL kapsamında son olarak iki yeni KHK daha yayınlanmış ve evlilik programlarının yayından kaldırılacağı yönünde haberler yapılmıştı. 

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) yetkilileri ise KHK ile evlilik programlarının yasaklanmadığını, yaptırımların ağırlaştırıldığını açıkladı.
 
Bu gelişmeler ardından Esra Erol'un ne diyeceği merak konusu olmuştu. Esra Erol açıklama konusunda yorum yapmazken programın avukatına söz hakkı verdi. 

Programın avukatı yurt dışındaki boşanmalarla ilgili bölüme açıklık getirirken programın yayından kaldırılacağı yönündeki haberlerden bahsetmedi. 

İŞTE ESRA EROL VE O AÇIKLAMA;

esra erol kapatıldımı esra erol yasaklandı mı evlilik programları kaldırıldı mı esra erol kaldırıldı mı esra erol açıklama evlilik programları yasaklandı esra erol son bölüm esra erol instagram esra erol twitter
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İbrahim Sadri, şiirleri ile Başakşehir'i büyüledi
İbrahim Sadri, şiirleri ile Başakşehir'i büyüledi
Kayaşehir Çiçekçi: NAZ ÇİÇEKÇİLİK
Kayaşehir Çiçekçi: NAZ ÇİÇEKÇİLİK