deneme bonusu

İşte Survivor ceza oyunu kim kazandı, kim elendi? sorusunun yanıtı

Survivor'da geçtiğimiz akşam ceza oyununu kim kazandı? İşte ceza oyununu kazanan takım.. Survivor'da dün akşam yarışmacıların pek de hoşlanmadığı bir oyun oynandı. Yarışmacılar ceza oyunu esnasında kararlı bir mücadele sergiledi. Kaybeden takım bu hafta sonu oynanacak iki dokunulmazlık oyununda da -1 ceza puanı ile başlayacaktı. Dün akşam yapılan ceza oyunu sonrasında kazanan takım belli oldu. İşte Ceza oyunu sonucu...

İşte Survivor ceza oyunu kim kazandı, kim elendi? sorusunun yanıtı

Survivor'da dün akşam yarışmacıların pek de hoşlanmadığı bir oyun oynandı. Yarışmacılar ceza oyunu esnasında kararlı bir mücadele sergiledi. Kaybeden takım bu hafta sonu oynanacak iki dokunulmazlık oyununda da -1 ceza puanı ile başlayacaktı. Dün akşam yapılan ceza oyunu sonrasında kazanan takım belli oldu. İşte Ceza oyunu sonucu...

Survivor 2017'de dün akşam nefes kesen bir ceza oyunu heyecanı yaşandı. Survivor'da bu yıl ilk defa denenen ceza oyunuyla birlikte yarışmacılar oldukça zor anlar yaşıyorlar. dün akşam ünlüler ve gönüllüler takımı, bir daha ki dokunulmazlık oyununa bir puan geriden başlamamak için yarıştılar. İki takımın mücadelesi adeta görülmeye değerdi. Peki, Survivor'da ceza oyununu hangi takım kazandı? İşte, nefes kesen mücadeleden ayrıntılar.

SURVİVOR CEZA OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2017 tüm hızıyla devam ederken ünlüler ve gönüllüler takımında ceza oyunlarının sıkıntısı yaşanıyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı ceza oyunu lafını duyunca suratlarını ekşitiyorlar. Daha önce oynanan ceza oyunlarında takımlar evsiz kalmıştı ve soğuk havada yağmur altında yatmak zorunda kalmışlardı. dün akşam oynanan ceza oyununun kaybedeni ise bütün avantajı kaybedecekti. Oyunu kaybeden takım bu hafta ünlüler takımı oldu ve ünlüler takımı bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarına 1-0 geriden başlayacaklar. 

ŞAHİKA'NIN GİDİŞİNİN ARDINDAN ÜNLÜLER KARIŞTI

Şahika'nın geçtiğimiz hafta elenmesinin ardından ünlüler takımında ipler kopma noktasına geldi. Furkan, Adem'i diğer yarışmacılarla birlikte hareket ettiği için suçlarken, Sema 'ben o potada elenseydim, vicdanın rahat bir şekilde parkura çıkabilecek miydin?' diyerek Adem'e sitem ediyor.

SURVİVOR'DA BUZ DOLABI ÖDÜLÜ

Geçtiğimiz hafta ödül oyununda içi tamamen dolu buzdolabını ödül olarak kazanan ünlüler takımı keyifli bir 48 saat geçirdi. Uzun zamandır süren açlıklarını doyurucu besinlerle karşılayan ünlüler takımının dün akşamki performansı merak konusu oluyor.

ANIL'LA BERNA ARASINDA SERT TARTIŞMA

Yeni bölüm tanıtımında Anıl ve Berna arasında ciddi bir tartışmanın yaşandığı görülüyor. Görüntülerde Anıl'ın, Berna ile tartışmak istememsine rağmen, Berna'nın bir takım sorulara cevap aradığı gözüküyor.

survivor kim gitti survivor elenen survivor 2017 kim elendi survivor 2017 izle survivor 2017 74.bölüm survivor panorama survivor puan durumu survivor yeni bölüm fragmanı survivor 2017 survivor son bölüm izle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!