deneme bonusu

Esra Erol'da Gökhan Skandalı!

​Skandalların eksik olmadığı Esra Erol’da izdivaç programında damat adayı Gökhan’ın sırrı ifşa oldu!

Esra Erol'da Gökhan Skandalı!

Damat adaylarından Gökhan’ın programda ‘’kuzenim’’ diye tanıttığı Zehra isimli genç kadının aslında Gökhan’ın sevgilisi olduğu ortaya çıktı. Stüdyoda büyük şaşkınlık yaşanırken, Esra Erol’da şaşkınlığını gizleyemedi.

Esra Erol bu skandal karşısında genç kadını yayına bağladı. Genç kadın, damat adayı Gökhan’ı Instagram’dan eklediğini ve mesaj attığını söyledi. Daha sonra AVM’de bir buluşma gerçekleştirdiklerini ve telefon numaralarını birbirlerine verdiklerini belirtti. Ancak Emel Hanım’ın talip gelmesi ile birlikte bir daha onu hiç aramadığını ve damat adayının kendisini arayıp onu tanımak istediğini söyledi.

Genç kadın, damat adayının bu teklifini kabul ettiğini ve ilişkilerinin başladığını anlattı. Ayrıca ilişkileri esnasında Gökhan’ın, ekranda olanların gerçekleri yansıtmadığını söyleyip, yeni gelin adayları ile tanışmak istediğini anlattı.

Esra Erol'da İzdivaç Programı Hakkında

Esra Erol'da 2015 Eylül ayında atv'de hafta içi her gün canlı yayınla ekrana gelen televizyon programıdır. Programın sunucusu Esra Erol daha önce 4 kanalda izdivaç programları sunmuştur. 23 Kasım 2015 tarihinden itibaren Esra Erol'un doğum yapması sebebiyle programın geçici olarak sunuculuğunu Nilgün Belgün üstlenmişir. Esra Erol'un ayrıldığı FOX'ta yeni sezon izdivaç programı sunuculuğunu Zuhal Topal'ın yaptığı Zuhal Topal'la'dır.

Esra Erol Özbir Kimdir?

12 Mayıs 1982 İstanbul doğumlu olan güzel sunucu Esra Erol Özbir'in Annesi Sinoplu, babası ise göçmendir. Polis olan babanın 5 kız çocuğundan ortancasıdır. Kardeşleri Pervin, Filiz, Eda ve Bihter'dir. Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesinden mezun oldu. Altın kelebek en iyi kadın sunucu ödülünü almıştır. Ali Özbir ile evli olan Esra Erol, 2 çocuk annesidir.

esra erol son bölüm esra erol instagram esra erol 21 nisan 2017 21 nisan esra erol izle esra erol hamile mi esra erol atv instagram esra erol canlı yayın esra erol gökhan esra erol canlı izle esra erol son bölüm izle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi A. Pt.
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi A. Pt.
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!