Euro Dolar Alış Satış Fiyatı Ne Kadar

Referandum sonuçlarının rengini belli etmeye başlamasının ardından yüzde 51'in üstüne 'evet' oylarının önde gitmesiyle birlikte, Dolar Euro kaç TL'den işem gördü? Geçtiğimiz akşam inişe geçen dolar/TL, sabahın ilk ışıkları ile beraber 3.64 TL rakamının altına indi. Dolar saat 08.55'ten sonra 3.6530 TL rakamına ulaşırken, 09.35 itibariyle de 3.6650 TL seviyelerine yükseldi.

Euro Dolar Alış Satış Fiyatı Ne Kadar

Cuma gecesi elektronik işlemlerde ani bir yükselişle 3.74 seviyesini aşan ve 3.7220 seviyesinden kapanan dolar/TL dün gece yarısından derhal önce 3.6325/3.6400 seviyesinde işlem gördü.

Dolar/TL bu sabah ise 3.6364/3.6408 seviyesinde açılmasının peşinden önce 3.65 TL seviyelerinde dengelendi, arkasından gelen alımlarla 3.66 TL seviyesinin üzerine çıktı. 

Öte taraftan İstanbul özgür piyasada euro da 3.8780 liradan haftaya başladı, ardından 3.8950 TL'ye çıktı. Cuma günkü kapanışta euronun satış fiyatı 3.9220 lira olmuştu.

Referandum neticelarının peşinden analistler erken seçim mümkünlığının azalmasıyla dolar/TL'de dün ilk işlemlerde görülen düşüşün bugün de devam etmesini bekliyor.

"BUGÜN GÖSTERGE DEĞİL, YARINA BAKMAK LAZIM"

ING Bank Döviz Masası Müdürü Burçin Metin, Bloomberg HT'ye yaptığı açıklamada, içerideki fiyatlamaların beklentiler doğrultusunda olduğunu açıkladı.

Cuma gece saatlerdeki hareketten ve doların 3.71'lere çıkmasının ardından 3.62 seviyesine kadar bir düşüş yaşanmış olduğunı kaydeden Metin, "Bugün dinlence sebebiyle Avrupa'da biroldukça piyasa kapalı. Bu nedenle içeride likidite çok düşük. Bugünü gösterge olarak almamak lazım. Aslolan etkiyi yarından sonra göreceğiz. Sonuçta piyasanın üzerindeki belirsizlik kalkmış durumda ve piyasa birazcık daha iyi olmak istiyor. Yarından sonra birazcık daha olumlu olabileceğini düşünüyorum. Sonrasını ise siyaset tarafındaki gelişmeler belirleyecek" dedi.

İlgili Aramalar20 dolar kaç tl,10 dolar kaç tl,40 dolar kaç tl,dolar satış fiyatı,dolar fiyatı ne kadar,30 dolar kaç tl,dolar endeks,dolar tl çevir,400 dolar kaç tl,dolar kac,ruble dolar,dolar tl çeviri,50 dolar kaç tl,1 euro,dolar tl kur,200 dolar kaç tl,dolar fiyatlari,dolar to tl,dolar euro paritesi,dolar kuru,dolar ne kadar,dolar kaç tl,euro,dolar yorum,dolar tl,dolar fiyatı,dolar kur,euro kuru,dolar ne olur,1 dolar kaç tl,dolar endeksi,dolar kuru bugün,dolar yorumları,dolar kaç para,dolar alış,canlı dolar,dolar euro,investing dolar

dolar endeks dolar tl çevir dolar kuru dolar ne kadar dolar kaç tl euro ne kadar euro kaç tl dolar yorum dolar tl dolar fiyatı dolar kur euro kuru dolar ne olur 1 dolar kaç tl dolar endeksi dolar kuru bugün dolar kaç para
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehir'de engellilere özel etkinlik
Başakşehir'de engellilere özel etkinlik
Havalimanı Transferi Nedir?
Havalimanı Transferi Nedir?