deneme bonusu

Muğla'da deprem! (Son depremler)

Meydana gelen son depremler: Muğla'ya bağlı Ula'da dün 19.22'de 5 büyüklüğünde depremle sallandı. Marmaris, Ortaca ve Köyceğiz'den de hissedilen depremde ilk belirlemelere göre can ve mal kaybı yaşanmadı. Muğla'daki depremden tüm detayları ve son depremler listesine haberimizden ulaşabilirsiniz...

Muğla'da deprem! (Son depremler)

Son depremler: Muğla'nın Ula ilçesi bugün saat 19.22'de 5 büyüklüğünde depremle sallandı. Marmaris, Ortaca ve Köyceğiz'den de hissedilen depremde ilk belirlemelere göre can ve mal kaybı yaşanmadı.

Son depremler listesi için tıkla

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi'nden yapılan açıklamaya göre, bugün saat 19.22'de merkez üssü Ula ilçesi olan 5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yerin 14.24 kilometre altında meydana gelen sansıntı Marmaris, Ortaca ve Köyceğiz ilçelerinden de hissedildi. Paniğe neden olan depremde ilk belirlemelere göre can ve mal kaybı yaşanmadı. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ise depremin büyüklüğünü 4.5, merkez üssünü ise Köyceğiz olarak açıkladı.
Ula Esnaf Odası Başkanı Kemal Özçelik, Depremde sarsıntıyı ciddi bir şekilde hissettik. Panik yaşandı. İnsanların büyük bölümü dışarıdaydı. Evode olanlarda panikle dışarı çcıktı. Ancak, şu an durum sakin. Hayat normale döndü. Herhangi bir can ve mal kaybı da yok dedi. Köyceğiz Kaymakamı Gürkan Demirkale'den alınan bilgiye göre deprem nedeniyle bölgedeki köylerde herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı.

Muğla deprem muğlada deprem muğlada deprem mi oldu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi 23 Nsn.
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi 23 Nsn.
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!