deneme bonusu

Son Dakika: Balıkesir Gönen'de deprem! 9 Mart 2017 Depremler

Son Dakika! Balıkesir Gönen'de saat 23.09'da 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Son Dakika: Balıkesir Gönen'de deprem! 9 Mart 2017 Depremler

Dün gece Balıkesir’de merkez üssü Gönen olarak bildirilen deprem meydana geldi. Saat 23:09'da 4.1 büyüklüğünde meydana gelen depremde ilk yapılan belirlemeler neticesinde can ve mal kaybının yaşanmadığı, Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi'nin depremin merkez üssünü Gönen İlçesi Çatak Mahallesi olarak saptadığı açıklandı. Yerin 7 kilometre derinliğinde meydana gelen deprem, Gönen ile çevresindeki ilçelerle kent merkezinde de korkuya neden oldu. Kısa süreli paniğe neden olan depremde, ilk belirlemelere göre can ve mal kaymı olmadı. İşte detaylar...

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD)Deprem Dairesinin tespitine göre, merkez üssü Gönen olan 4,1 büyüklüğündeki sarsıntı saat 23.09'da kaydedildi.

Balıkesir Gönen'deki depremin 7 kilometre derinlikte oluştuğu belirlendi. Depremde, ilk belirlemelere göre can ve mal kaybı olmadı.

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi'nin merkez üssünü Gönen İlçesi Çatak Mahallesi olarak saptadığı deprem, saat 23.09'da meydana geldi. Yerin 7 kilometre derinliğinde olan deprem, Gönen ve çevre ilçelerle kent merkezinde de hissedildi. Kısa süreli paniğe neden olan depremde, ilk belirlemelere göre can ve mal kaymı olmadı.

deprem son dakika kandilli istanbul 9 mart deprem gönen deprem son dakika gönende deprem bugünkü deprem haberi istanbul'da deprem 9 mart 2017 deprem son depremler balıkesir deprem kandilli deprem son dakika deprem nerede oldu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!