deneme bonusu

Poyraz Karayel 82. Son Bölüm Final Veda Sahnesi Ağlatan Sahne

Ekranların fenomen dizisi Poyraz Karayel, dün akşam yayınlanan 82. son bölümü ile seyirciye veda ederken, aynı zamanda da sosyal medyada yer yerinden oynadı. Poyraz ve Ayşegül aşkının mutlu sonla biteceğini düğünen seyirci, dizinin başrol oyuncularından birinin ölmesiyle büyük bir şok yaşadı. Peki, Poyraz Karayel final bölümünde neler yaşandı? Başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar ve Ataberk Mutlu'nun paylaştığı Poyraz Karayel final bölümünde yaşananlar detayda!

Poyraz Karayel 82. Son Bölüm Final Veda Sahnesi Ağlatan Sahne

Kanal D'nin efsane dizilerinden Poyraz Karayel, muhteşem bir bölüm ile ekranlara veda etti.

Dizinin dün akşam ekrana gelen finali, Türkiye'yi ağlattı.
İzleyiciye yaşattığı heyecan ve macera dolu 82 hafta boyunca Ayşegül'ü korumak ve ona kavuşmak için mücadele eden Poyraz, sevdiği kadını sonsuza kadar kaybetti.

İŞTE TÜRKİYE'Yİ AĞLATAN O SAHNE! İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

İlker Kaleli'nin (Poyraz) gerçek hayatta da büyük aşk yaşadığı sevgilisi Burçin Terzioğlu'nu (Ayşegül) kucağında taşıdığı sahne sosyal medyaya damga vurdu.

Kanal D'nin yayınlandığı günden beri büyük hayran kitlesi oluşturan başarılı dizisi Poyraz Karayel, dün akşam yayınlanan ve izleyen herkesi gözyaşlarına boğan finali ile beğeni topladı! Özellikle Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli'nin duygu dolu sahnesi görülmeye değerdi!

Yayın hayatına başladığından itibaren Poyraz Karayel geniş bir hayran kitlesine kavuştu! Senaryosundan oyuncularına herkesi kendine bağlayan dizinin, dün akşam yayınlanan ve nefesleri kesen, boğazı düğüm düğüm eden sahnesi ile milyonları gözyaşlarına boğdu! Ayşegül'ün öldüğü, Poyraz'ın başında kendini kaybettiği o sahne Şule Zeybek, Lerzan Mutlu, Aytuğ Kolankaya ile programın bugünkü konuğu Poyraz Karayel'in çocuk oyuncusu Ata Berk Mutlu tarafından yorumlandı! İşte o anlar..

POYRAZ KARAYEL 82. FİNAL BÖLÜMÜ TEK PARÇA FULL HD İZLE

İlker Kaleli'den veda
Dizinin başrol oyuncularından İlker Kaleli, Instagram sayfasında duygusal bir veda mesajı yayınladı.

"Her vedanın gidende bıraktığı gibi kalanda da bıraktığı bir iz vardır ya... Veda etmenin inceliğinden olsa gerek, zamanın birinde yeniden görüşmeye, kavuşmaya ve birbirini unutmayacağına dair verilmiş bir sözdür de aslında. 
İşte adına veda derler ya, bize tam da uymadı bu be... Güzel kelimedir "veda", üzüntüsü olduğu kadar umudun da ifadesidir kendisi... Mesela, yaza veda edersin bilirsin kışın ardından tekrar geleceğini.. Dostuna, ailene veda edersin, ne kadar uzağa gidersen git bilirsin döndüğünde orada olacaklarını...
Bizimki hiç öyle değil ki... Bizimki "elveda"... Anlamı daha başka... Bilmiyorum 2,5 yılın, uykusuz saatlerin, mücadelelerin ve en nihayetinde yaşatmaya çalıştığımız hikayenin bende bıraktıklarını ne anlatır, hangi söz özetler... Yine hissettiğimi anlatan anlamlara gelmeyen kelimelerle, başarısız bir iç dökme sancısıyla başbaşayım... Poyraz'ım... Bir ben bilirim bir sen yaşadıklarımızı... Bir babanın oğlu için için verdiği yılmayan mücadelesi oldun... Bir oğul oldun babasını hiç bulamayan... Sevgili oldun, sevgiden öte hayatta bulduğun tek anlamın sahibi Ayşegül'ün olmaya, ona ait olmaya, ve çalıştın durdun ikinizi bu dünyadan korumaya...

Savaşlar verdin, gönüller aldın, şiir oldun, bazen roman, bazen bir şarkı oldun, hep anlattın, hep yetişmeye çalıştın, olduramadın... Deliliğin ve acının üstünde incecik bir çizgide durup düşmeden yürümeye, ayakta kalmaya çalışırken tutunacak tek bir dal aramakla geçen ömrün resmi oldun. Çok şey oldun da bir mutlu olamadın... Hepimiz yaptığımız her şeyi biraz sevilmek, bir parça sevgi için yapmıyormuyuz sanki? Bu hayatın sıradanlığına, haksızlıklarına haykırırken tüm gücümüzle, bir yandan da sadece sığınmak istemiyormuyuz o güvenli limanlara... Seninle beraber aklımdan bir parça, içimden bir sayfa koptu gitti be Poyraz'ım. Ne demişler; arkanda bir şeyler bırakmadan bir yerlere varamazmışsın... Yeter ki bıraktıkların vardığın yerde bulacaklarına değsin...

Başta çok sevgili Ethem Özışık'a, 
Bütün rol arkadaslarıma, aynı duygularda buluştuğumuz dostlara, 
Yolculuğumuzun ilk gününden bugüne eli değmiş, bir şeyler dile getirmiş, sesiyle, nefesiyle, emeğiyle aramızdan geçmiş herkese sonsuz teşekkürler... Bana öğrettiğin, kattığın, içimde yıktığın, sorgulattığın, yeniden yaptığın her şeye ve en önemlisi beraber alıp verdiğimiz her nefes için sonsuz teşekkür ederim Poyraz'ım... Yıllar geçtikçe, akıllarda kaldığın kadarıyla, yer ettiğin hafızalarda, hatırlandıkça, ömrün boyunca aradığın sevgi hep seninle olsun... Elveda Poyraz'ım..."

BURÇİN TERZİOĞLU: KELİMELER KİFAYETSİZ KALIYOR ALBAYIM
Poyraz'ın büyük aşkı Ayşegül katakterine hayat veren Burçin Terzioğlu da vedanın ardından duygularını sosyal medya hesabında dile getirdi.
"Kelimelerim harfsiz kalıyor arada tutunamayıp düşenler oluyor. Yan yana gelip izin vermiyor cümle kurmama. Sanki konuşabilsem anlatacağım sanıyorum içimi kaplayan duyguları. Anlatılamıyor albayım... Hani böyle birlikte büyüdüğün,aynı sırada yanyana oturduğun saatlerce konuşup hiç sıkılmadığın,iyisiyle kötüsüyle herşeyi birlikte yaşadığın en özel sırlarını paylaştığın,sayesinde sınavlardan yüksek notlar alarak geçtiğin en yakın arkadaşın şehir değiştirir taşınır ve sen bir daha dönmeyeceğini bilirsin,bomboş kalırsın ya kara önlüğünle okulun bahçesinde.İşte öyleyim.ayşegüle veda anımdayım. 82 bölüm.Yaşanmışlıklar albayım. Hiçbir şeyi kolaylaştırmıyor. Hoşçakal Ayşegül hoşçakal Poyraz hoşçakal tüm pk ailesi... Poyraz Karayel dizisini hayata geçiren,yazan, beni Ayşegül olarak düşünen, çeken,izleyen, bu karakteri ete kemiğe büründürmemdeki yolculuğumda yanımda olup bana eşlik eden mucize insanlar. Benim için neler yaptığınızın ve kıymetinizin tarifi yok. Minnettarım size.Her hafta ekranlarının karşısına geçip izleyen herkese teşekkürler. Yeni hikayelerde yeni yolculuklarda görüşmek üzere. Hoşçakalın..."

İlgili Aramalar: poyraz karayel son bölüm, poyraz karayel final, poyraz karayel veda, poyraz karayel final izle, poyraz karayel veda izle, poyraz karayel final sahnesi, poyraz karayel son bölüm izle, poyraz karayel 82, poyraz karayel nevra, poyraz karayel son bölüm veda, poyraz karayel 1. bölüm, poyraz karayel neden bitiyor, poyraz karayel 2.bölüm, poyraz karayel 82. bolum izle, poyraz karayel son bolum, poyraz karayel izle, poyraz karayel son sahne, poyraz karayel ayşegül neden öldü, kanal d poyraz karayel son bölüm, poyraz karayel nasıl bitti, poyraz karayel veda son sahne, poyraz karayel ekşi, İlker kaleli, poyraz karayel 82. bölüm, poyraz karayel ayşegül nasıl öldü

poyraz karayel son bölüm poyraz karayel final poyraz karayel veda poyraz karayel final izle poyraz karayel veda izle poyraz karayel son bölüm izle poyraz karayel final sahnesi poyraz karayel 82. bölüm final sahnesi izle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başarısız: Ana makine yükü aşıldı hatası kesin çözümü
Başarısız: Ana makine yükü aşıldı hatası kesin çözümü
Başakşehir'de engellilere özel etkinlik
Başakşehir'de engellilere özel etkinlik