deneme bonusu

Niran Ünsal jartiyer giyip açıldı mı? Son Dakika Magazin Haberleri

Geçtiğimiz yıl jartiyeri bırakıp tesettüre giren Niran Ünsal, işlerinde düşüş yaşadığını gerekçesiyle yeniden açıldı

Niran Ünsal jartiyer giyip açıldı mı? Son Dakika Magazin Haberleri

Ünlü sanatçının bu kararı Twitter'ı salladı!..

Bir televizyon programına konuk olan şarkıcı Niran Ünsal, işlerinin yolunda gitmemesini gerekçe göstererek başörtüsünü çıkardığını belirtti.

"TİCARİ KAYIP YAŞADIM, PERUK DA İŞE YARAMADI"

Niran Ünsal, "Kapanmak benim hayatımda aldığım önemli karardı ama kapanarak sanatçı olunmuyor. Ticari olarak çok ciddi bir kayıp yaşadık. Çok sayıda insan mağdur oldu ben yılda 80 konser veriyordum" dedi. Peruk takmayı da denediğini ancak çare olmadığını belirterek başörtüsünü çıkardığını açıkladı.

Niran Ünsal şöyle konuştu:
Bu benim hayatımda çok reel bir karardı. Fakat Türkiye'de kapalıdan sanatçı olmuyormuş ama her şey oluyormuş onun haricinde. Bunu anladım ve çok acı bir tecrübeyle yaşadım. Ticari hayatımda kayıplar, kendi iş hayatımda sıkıntılar… Bir sürü şey yaşadım. İşte "o kapandı şarkı söylemiyor" falan bilmiyorlar ki ben 23 senedir 25 tane insana ekmek kapısı oldum. Sahne önünde arkasında birlikte hareket ettiğim silah arkadaşlarıma... Bir inanç uğruna, tamamen kendi özgür hür irademle yapmak istediğim; "işimi de yapayım ama inancımı da yaşayayım" felsefesiyle yola çıktığım için nelere maruz kaldığımı bilemezsiniz. Ve ciddi anlamda da eşim, iş ortağım İbrahim'le bile karşı karşıya geldim.

İlgili Aramalarniran ünsal kapalı hali,niran yalaz,niran ünsal twitter,niran ünsal jartiyer,nida ünsal,niran ünsal instagram,niran ünsal kızı hande,niran ünsal açıldı mı,hande ünsal,niran ünsal kapandımı,duymayan kalmasın niran ünsal,niran ünsal kimdir,niran ünsal kızı,niran ünsal açıldı,niran ünsal şarkıları,niran ünsal nida ünsal,niran ünsal kardeşi,niran ünsal ekşi,niran ünsal haktan,niran ünsal kapandı,niran ünsal tesettür

niran ünsal kapalı hali niran yalaz niran ünsal twitter niran ünsal jartiyer nida ünsal niran ünsal instagram niran ünsal kızı hande niran ünsal açıldı mı hande ünsal niran ünsal kapandımı duymayan kalmasın niran ünsal
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!