BİM'de Bu Hafta Aktüel Ürünler 5 Mayıs 2017

BİM aktüel 5 Mayıs 2017 Cuma aktüel ürünleri kataloğu yayınlandı. Her hafta onlarca yeni ürünle tüketicinin yüzünü güldüren BİM market, bu hafta da birbirinden avantajlı ürünleri ile haftaya damgasını vurmaya hazırlanıyor. BİM Aktüel kataloğunda listelenen ve mayıs ayında BİM raflarında yerini alacak olan aktüel ürünleri ve fiyatlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

BİM'de Bu Hafta Aktüel Ürünler 5 Mayıs 2017

BİM aktüel 5 Mayıs 2017 Cuma aktüel ürünleri kataloğu yayınlandı. BİM Aktüel kataloğunda listelenen ve mayıs ayında BİM raflarında yerini alacak olan aktüel ürünleri ve fiyatlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

BİM Aktüel ürünler değerlendirmemizde Mayıs ayının başında satışa sunulan aktüel ürünler kataloğu 5 Mayıs 2017 tarihli broşürü bu hafta da BİM müşterilerinin isteklerine cevap verecek. BİM 5 Mayıs kataloğu değerlendirmemizde; Büyük Boy Valiz, Koltuk Örtüsü Takımı, 3 Katlı Çamaşır Kurutmalık, 3 Basamaklı Merdiven, Mangal ve Bambu Kesme ve Sunum Tahta Seti avantajlı fiyatları ile dikkat çeken aktüel ürünler oluyor. Ayrıca Luxell Börekçi Elektrikli Fırın, Fakir Buharlı Ütü, 3'lü Yuvarlak Zigon Sehpa ve Kütahya Porselen 18 Parça Porselen Yemek Takımı dikkat çeken aktüel ürünlerin başında yer alıyor.

BİM A.Ş., cuma gününe özel hazırladığı aktüel ürünler kataloğu ile bu hafta da yine birbirinden cazip fiyatlara sahip ürünlerini indirimli fiyatlar ile müşterilerinin beğenisine sunacak.

BİM 5 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu değerlendirmemizde BİM aktüel ürünleri ve cazip fiyatlarını sizin için listeledik;

Büyük Boy Valiz 139,90 TL
Koltuk Örtüsü Takımı 99 TL
3 Katlı Çamaşır Kurutmalık 75 TL
3 Basamaklı Merdiven 35 TL
Mangal 34,90 TL
Bambu Kesme ve Sunum Tahta Seti 24,90 TL
Bambu Kesme Tahtası 11,50 TL
Çok Amaçlı Büyük Kutu 11,90 TL
2 Gözlü Çekmece 10,90 TL
Çekmece Düzenleyici 6,90 TL
Silikon Kek Kalıpları 14,90 TL
Abaküslü Yazı Tahtası 14,90 TL
Luxell Börekçi Elektrikli Fırın 129,90 TL
Fakir Buharlı Ütü 89,90 TL
Fakir Blender Seti 89,90 TL
3'lü Yuvarlak Zigon Sehpa 79 TL
Crea Saç Kurutma Makinesi 39,90 TL
Porselen & Emaye Çaydanlık 39,90 TL
Kütahya Porselen 18 Parça Porselen Yemek Takımı 49,90 TL

BİM Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

BİM’in açılımı nedir?
Perakende sektörünün öncü kuruluşlarından olan şirketin marka adı BİM’dir. Şirketin resmi ticari ünvanı BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.’dir. BİM markası yüksek indirim perakendeciliğinin vazgeçilmez markası olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

BİM’de marka ürünler neden az sayıda bulunabiliyor?
BİM, en az piyasa lideri markalı ürünlerin kalitesinde hazırlanan özel markalı ürünlerle müşterilerine reklam, tanıtım gibi ekstra masrafları yüklemiyor. İşte bu yüzden sınırlı sayıda markalı ürün ile yoluna devam ederken, müşterilerine piyasa liderleriyle yarışacak kalitede düşük fiyatlı özel markaları sunmayı hedeflemektedir.

Mağaza dekorasyanları neden yapılmıyor?
BİM mağazalarında esas alınan nokta BİM müşterilerimize en kolay ve uygun olanı sunmak. Basit mağaza dekorasyonları ile yalnızca sizi ekstra masraftan kurtarmakla kalmıyor. Bunun yanında zaman tasarrufu yapmanızı da sağlıyor.

Ürünler neden raflarda değil paletlerin üzerinde sunuluyor?
BİM mağazalarında ürünler müşterilerin kolay erişebileceği şekilde sunulmaktadır. Buradaki ana gaye maliyeti azaltırken sizlere alış veriş yapmanın rahatlığını sağlamak. Büyük rafların, sıraların arasında kaybolmadan ihtiyacınız olana en kısa yoldan ulaşmanızı sağlıyor.

Ürün iadesi mümkün mü, aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?
BİM için en değerli nokta müşterilerinin memnuniyetidir. Bu memnuniyeti sürekli tutmak için yoğun bir şekilde çaba sarfetmektedir. Uyguladığı koşulsuz iade garantisi politikasıyla müşterilerinin menfaatini en üst düzeyde tutmaktadır. Aldığınız bir ürünü hiçbir neden belirtmeden fişiniz ve kredi kartı slipiniz ile birlikte iade edebilirsiniz. “Kalitemiz güvencemiz altındadır” logosu kuruluşundan bu yana düsturu olmuştur.

Haftada bir gün satılan aktüel ürünler neden stoklarla sınırlı?
Aktüel ürün grubu mağazalarındaki dinamizm ve hareketliliği sürekli kılan bir grup olarak her hafta yenilikleriyle sizleri şaşırtmaktadır. Sınırlı sayıda yapılan bağlantılarla satışa sunma süresi kısıtlı tutulmuştur. Böylelikle her hafta portföyüne yeni ürünleri alabilmektedir.

Bayilik veriliyor mu?
BİM tüm mağazalarını şirket bünyesinde açarak işletmesini de şirket çatısı altında sürdürmektedir. Şirket, bayilik, şube ya da franchise vermemektedir. Ancak, BİM’e kiralık mağaza yeri önerisinde bulunabilirsiniz.

bim aktüel bim 5 mayıs 2017 bim aktuel 5 mayıs bim bim aktüel ürünler 5 mayıs bim aktüel 5 mayis bim 5 mayıs bim kataloğu 5mayis bim BİM'de bu hafta bimde bu hafta bim de bu hafta bim broşürü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehir'de engellilere özel etkinlik
Başakşehir'de engellilere özel etkinlik
Havalimanı Transferi Nedir?
Havalimanı Transferi Nedir?