deneme bonusu

BİM'de bu hafta 7 Nisan 2017 Cuma aktüel ürünler kataloğu 16 jant bisiklet

7 Nisan 2017 Cuma BİM aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var, hangi ürünler geliyor? BİM Market 7 Nisan ürünleri broşürü.

BİM'de bu hafta 7 Nisan 2017 Cuma aktüel ürünler kataloğu 16 jant bisiklet

7 Nisan 2017 Cuma BİM aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var, hangi ürünler geliyor? BİM Market 7 Nisan ürünleri broşüründe merakla beklenen birçok ürün yer alıyor.

BİM Aktüel Ürünler kataloğu 7 Nisan 2017 Cuma kataloğu değerlendirmemizde; Vestel Venüs V3 Cep Telefonu, Katlanır Yatak, 16 Jant Bisiklet ve Geleneksel Kilim dikkat çeken aktüel ürünler arasında yer alıyor.

BİM 7 Nisan 2017 tatihli kataloğunda ayrıca Bakır Yumurta Tavası ve Mantı Kesme Aparatı da avantajlı fiyaları ile satışa sunuluyor…

BİM Market, haftada iki gün olmak üzere hazırladığı aktüel ürünler broşürleri ile her keseye hitap eden uygun fiyatı ürünleri müşterilerinin beğenisine sunuyor. BİM Market, 5690’a ulaşan mağaza sayısı ile en çok mağazaya sahip indirim marketleri olma ünvanını da elinde tutuyor. Bim mağazalarına sabahın erken saatlerinde gelen Bim aktüel broşüründeki ürünlerine yoğun ilgi gösterilmesinden dolayı raflardaki ürünler kısa sürede tükenebilmektedir. BİM çalışma saatleri 09:00 ile 21:00 arasında olduğundan dolayı siz de alışveriş programınızı yaparken, bu ayrıntıya dikkat etmelisiniz.

BİM 7 Nisan 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu değerlendirmemizde dikkat çeken Bim aktüel ürünleri ve ayrıntılı fiyatlarını sizi için listeledik;

 • Vestel Venüs V3 5040 2GB Cep Telefonu 499 TL
 • Geleneksel Kilim 12,50 TL
 • Katlanır Yatak 89 TL
 • 16 Jant Bisiklet 159 TL
 • Bayan Body 8,90 TL
 • Bayan Uzun Tayt 7,90 TL
 • Fur Ball 50 Parça 4,90 TL
 • Porselen Mini Çay Seti 4,50 TL
 • Oyuncak Şenliği 19,90 TL
 • Büyük Teker Metal Araçlar 6,50 TL
 • Bakır Yumurta Tavası 14,90 TL
 • Mantı Kesme Aparatı 11,50 TL
 • Plastik Çekmeceli Kutu 9,50 TL
 • Bayan Terlik 6,50 TL
 • Cottomia Tek Kişilik Alez 6,50 TL

BİM 7 Nisan 2017 Cuma Aktüel Ürünler Kataloğu değerlendirmemizin sonuna geldik. Haftaya görüşmek üzere...

BİM'in Kalite Güvencesi
1. Uyguladığı koşulsuz iade garantisi politikasıyla müşterilerinin menfaatini en üst düzeyde tutmaktadır. BİM’den alınan bir ürünü hiçbir neden belirtmeden ve zaman kısıtlaması olmadan fişiniz ve kredi kartı slipiniz ile birlikte iade edebilirsiniz.

2. “Kalitemiz güvencemiz altındadır” sloganı, BİM’in kuruluşundan bu yana düsturu olmuştur.

3. BİM’in sattığı ürünlerin güvenliği ve insan sağlığı her türlü maddi getirinin üzerinde tutulmaktadır. Ürünlerinin yasal sınırlamalara ve BİM kalite kriterlerine uygunluğu BİM’in garantisi altındadır.

4. BİM mağazalarında satılan ürünlerin fiyatlarına olduğu kadar kalitelerine de önem vermektedir. Kalite güvence bölümü, her bir ürünün yasal zorunluluklara ve BİM kriterlerine uygunluğunu test ettirerek onay vermekte ve uygun bulunan ürünler satışa sunulmaktadır. Satış aşamasında da ürünlerin kalitesi ve yasalara uygunluğu düzenli olarak bağımsız, akredite laboratuarlarda test edilmektedir.

5. Ürün portföyü kalitesini kontrol etmek amacıyla, resmi ve özel laboratuarlar ve gerektiğinde uluslararası yurt dışı laboratuarlar ile, koordinasyon halinde çalışılmaktadır. Bu laboratuarlarda, BİM’de satılan tüm gıda ürünlerinin fiziksel, kimyasal, mikrobiyolojik testleri yapılmaktadır. Satışa sunulan gıda ürünlerinde, patojen olan ve olmayan mikroorganizmalar, toksinler, ağır metaller, zirai ilaç kalıntıları, veteriner ilaç kalıntıları,antibiyotik kalıntıları, kullanımı sınırlı katkı ve koruyucular, GDO varlığı vb., satışa sunduğu gıda dışı ürünlerinde ise azo boyar maddeler, fitalatlar, ağır metaller vb. gibi insan sağlığını tehdit edebilen yasal parametrelerin kontrolü düzenli olarak yapılmaktadır. Bu kapsamda, yılda en az 8000 adet gıda ve gıda dışı ürün analizlerle taranmaktadır.

6. Aday tedarikçilerin üretim yerleri, BİM’e özel soru listesi ile denetlenmekte, uygun ve yeterli bulunması durumunda, söz konusu tedarikçiler BİM için ürün üretebilmektedirler. Mevcut tedarikçiler ise periyodik haberli / habersiz denetimlerden geçirilmektedirler. BİM’in amacı, özel BİM soru listesi ile periyodik denetimlerden geçen firmaların gıda güvenliği ve altyapı konusundaki gelişimlerine katkıda bulunmaktadır.

bim 16 jant bisiklet 7 nisan bim aktüel 7nisan bim bim de bu hafta bim aktuel 7 nisan bim 7 nisan 2017 kataloğu bim aktüel 7 nisan bim bim aktüel 7 nisan 2017 bim aktuel bim 7 nisan aktüel ürünler kataloğu bim katalog
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!