Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 117. son bölüm ekranı salladı! Edho 118. yeni fragmanı izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 117. son bölüm ekranı salladı! Edho 118. yeni fragmanı izle
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 117. bölümüyle ekranlara geldi. ATV'nin büyük ilgiyle takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde büyük yüzleşme yaşandı ve ortalık karıştı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Atv ekranlarında yayınlanan ve Salı akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle adeta nefesleri kesti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118. yeni bölüm fragmanı ise yayınlanır yayınlanmaz haberimize eklenecektir.
EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 117. BÖLÜMDE NELER OLDU? ÖZET:
Ateş'i ele geçiren Çakırbeyliler, kendilerine yapılan büyük ihanetin bedelini tek kurşunla ödetmek istemezler. Önce yüzleşecek, Ünal'ı yavaş yavaş öldüren zehrin ne olduğunu öğrenecek sonra da intikamlarını alacaklardır; fakat planları istedikleri gibi gitmez. Davut'un ölümünden sonra göreve gelen Tuncay, düzenlediği baskınla haini ellerinden alır. Bu sayede ölümden kıl payı kurtulan Ateş, yaşamak için itirafçı olmaya hazırdır. Düşmanın eline geçen delillerle başlarına neler gelebileceğini tahmin eden Çakırbeyliler, ya sabah olmadan Ateş belasından kurtulacak ya da ömürlerinin kalanını cezaevinde geçirmeye hazır olacaklardır. Bir yandan Ateş'e ulaşabilmek için yollar aranırken diğer yandan Tuncay'ın sabah düzenleyeceği olası bir operasyon için depolar güvenli yerlere aktarılmaya çalışılır. Tüm bunların tek gecede halledilmesi ise neredeyse imkansızdır.
Bu Habere Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul Kahvaltı Mekanları
İstanbul Kahvaltı Mekanları
İstanbul Kahvaltı Mekanları ve Yerleri Avrupa Anadolu Yakası
İstanbul Kahvaltı Mekanları ve Yerleri Avrupa Anadolu Yakası