Veysel Mutlu Klip Vay Delikanlı Gönlüm Vay İndir Mandalinacı Veysel Kimdir Nereli? İnstagram

Veysel Mutlu Klip, Veysel Mutlu Vay Delikanlı Gönlüm Vay İndir, Veysel Mutlu Vay Delikanlı Gönlüm İndir, Veysel Mutlu Vay Delikanlı Gönlüm, Veysel Mutlu Vay Delikanlı, Vay Delikanlı Gönlüm, Veysel Mutlu İndir, Veysel Mutlu Nereli, Mandalinacı Veysel Mutlu, Veysel Mutlu İnstagram, Mandalinacı Veysel, Veysel Mutlu Kimdir, Veysel Mutlu Vay Delikanli Gonlum İndir, Veysel Mutlu O Ses Türkiye.

MANDALİNACI VEYSEL MUTLU KİMDİR? İŞTE HAYATI;
Mutlu 10 yıldır semt pazarlarında mandalina satarak pazarcılık yapmaktadır. Mutlu'yu kendi ağzından dinleyelim: ''Yaklaşık 5-6 senedir şarkı söylemeye başladım. Şarkı söylemeye başlayınca mandalinayı, portakalı şarkılara almaya başladım. ''Mandinalar ne güzel tarzı'' bir şeyler yazdım. Pazardaki müşterilerden yaklaşım çok iyi oldu. Ben de daha çok gayret etmeye başladım.

Veysel Mutlu İnstagram

Videom Instagram hesabına attığım gibi birden artmaya başladı. 2 haftalık bir sürede oldu. 3-4 bin takipçim vardı, şimdi 133 bine çıktım. Beni seven insanlar çok'' dedi. 6 kardeşin en küçüğü olan Veysel Mutlu, en büyük hayalinin Murat Boz ile düet yapmak olduğunu söyledi. Veysel Mutlu, şunları söyledi: ''6 yıldır tezgâhın başında şarkı söylüyorum. İnsanların tepkileri beni çok mutlu ediyor. Artık şarkılarıma meyveleri katmaya başladım.

Müşterilerin de oldukça dikkatini çekiyor. 2 haftalık sürede videolarım yükselişe çıktı. Bütün sevenlerim ve arkamda duranlar sağ olsun. Takipçi sayım 135 bini aştı. Videolarım 2 milyonun üzerinde izlendi. Müşteriler, pazarda benimle fotoğraf çekinmek istiyorlar. Aldığım tepkiler çok güzel. Pazarda 6 senedir şarkı söylüyorum ama videolarımın böyle ilgi göreceği aklıma gelmedi.

Yarışmacı olmasam bile konuk olarak o sahnede şarkı söylemek istiyorum. Murat Boz ile Gökhan Özoğuz ile Acun ağabey ve Hadise abla ile tanışmak görüşmek istiyorum. En büyük hayalim Murat Boz ağabeyim ile o sahneyi paylaşmak. Benim için en büyük mutluluk Murat Boz ile o sahnede şarkı söylemek olur.''
Bu Habere Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayaşehir Nidakule Ofis Fiyatları Ödeme Planı
Kayaşehir Nidakule Ofis Fiyatları Ödeme Planı
35 yaşındaki anneyi öldüren ehliyetsiz ve alkollü sürücü serbest bırakıldı!
35 yaşındaki anneyi öldüren ehliyetsiz ve alkollü sürücü serbest bırakıldı!