Metin Balkanlıoğlu Tesettürsüz kadınları gelen öpsün giden yalasın dedi Twitter Facebook yıkıldı

İsmailağa Cemaati içinde önemli isimlerden olan, aynı zamanda da Sakarya valisi İrfan Balkanlıoğlu’nun abisi olan Metin Hocaefendi olarak bilinen Metin Balkanlıoğlu'nun yaptığı bir konuşmasında, tesettür giymeyen kadınlar için kullandığı ''açıl kızım, gelen öpsün giden yalasın'' sözleri Twitter, Facebook ve Youtube’de tepki çekmeye devam ediyor.


İsmailağa Cemaati'nin ikinci ismi olarak tanınan, aynı zamanda yeni atandığı Sakarya Valiliği makamına tekbirlerle girdiği görüntüleri yalanlayan İrfan Balkanlıoğlu'nun da ağabeyi olan Metin Balkanlıoğlu'nun skandal 'vaaz'larını içeren bir video ortaya çıktı. Genelde sobbetleri esnasında Metin Balkanlıoğlu komik örnekler verirdi fakat bu sefer söylediği sözler, büyük bir kesimin tepkisine neden oldu.


Metin Balkanlıoğlu kimdir diye merak edenler için; daha önce de Kayabaşı Mahallesi'nde kadrolu imam olarak bir süre görev yaptıktan sonra emekli olan Balkanlıoğlu, türban takmayan kadınlara ''Açıl kızım, gelen öpsün giden yalasın'' diyor. Geçtiğimiz senelere ait olan görüntülerde İsmailağa üyesi Metin Balkanlıoğlu'nun kullandığı ifadeler sosyal medyanın gündemine oturdu. Balkanlıoğlu'na tepki gösteren çok sayıda tweet atıldı. Metin Balkanlıoğlu aynı zamanda Suriye konusunda sık sık ismi duyulan İHH isimli vakfın etkinliklerinin de düzenli konuşmacılarından.

Bu Habere Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayaşehir Nidakule Ofis Fiyatları Ödeme Planı
Kayaşehir Nidakule Ofis Fiyatları Ödeme Planı
35 yaşındaki anneyi öldüren ehliyetsiz ve alkollü sürücü serbest bırakıldı!
35 yaşındaki anneyi öldüren ehliyetsiz ve alkollü sürücü serbest bırakıldı!