deneme bonusu

Başakşehirli bayanlara ücretsiz step dersi

Başakşehir Kadın Aktivite Merkezi (Bakmer)de tempo giderek yükseliyor. Başakşehir'de yaşayan bayanlara sosyal, fiziksel etkinlik ve programları ile destek veren BAKMER’de plates ve zumbadan sonra şimdi de step dersleri veriliyor.

Başakşehirli bayanlara ücretsiz step dersi
Başakşehir’de ikamet eden 16-25 yaş aralığındaki bayanların katılabildiği step dersleri akademi mezunu antrenörler eşliğinde veriliyor. Her hafta Cumartesi günleri gerçekleşen dersler tüm taleplerin karşılanabilmesi adına, her grup için iki ay devam ediyor.
 
Önce step ardından pilates
 
İlk günlerden itibaren yoğun bir katılımla gerçekleşen step dersi programında, katılımcıların daha çok verim alabilmeleri için step derslerinin ardından pilates programı uygulanıyor. İki grup olarak gerçekleşen programda birinci grup saat:11.00 step saat 12.00’de de pilates dersine katılıyor. İkinci grup ise saat 12.00’de step dersine başlıyor, ardından da saat 13.00’de pilates dersine katılıyor.
 
Alanında uzman antrenörlerin eşliğinde ilçe kadınlarının sağlık bulduğu programı BAKMER Antrenörü Nezide Kıyga şu cümlelerle anlattı, “Grupta yer alan kızlarımızın çoğu üniversite öğrencisi ve derslerden sonra sohbet ettiğimizde hem fiziksel hem psikolojik olarak derslerin çok iyi geldiğini ifade ediyorlar. Step temposu yüksek bir ders olduğu için ilk ders çok yoruldular ama şimdi dersin keyfini almaya başladılar. Pilates derslerinde sırt ağrılarına yoğunlaştık ders çalışırken maalesef dikkat edemiyorlar. Sırt kaslarını güçlendirici, rahatlamaya yönelik hareketlerin yoğunlukta olduğu bir program uyguluyoruz. Programı ikiye böldük önce step ardından pilates yaptırıyoruz.”
Başakşehir ücretsiz step dersi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi 23 Nsn.
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi 23 Nsn.
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!