Başakşehir Belediyesi Kayaşehir'in temsilcilerini ağırladı

Başakşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Kayaşehir Emlak Yönetim'in Site Müdürlerini ve Emlak Yönetim yöneticilerini misafir etti.

Başakşehir Belediyesi Kayaşehir'in temsilcilerini ağırladı
Başakşehir Belediyesi'nde düzenlenen Koordinasyon toplantısına; Başakşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Lütfi Tama, Başakşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürü Serkan Çelik, Emlak Yönetim Kayaşehir Site Yönetimi Halkla İlişkiler Müdürü Sedat Kanburoğlu, İşletmeler Müdür Yardımcısı, Kayaşehir 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.15. ve 16. Bölge site müdürleri katıldı.
 
Başakşehir Belediyesi'nin Kayaşehir’e yapacağı yatırımlar anlatıldı
 
Başakşehir Hizmet Binası’nda düzenlenen toplantıda Kayaşehir bölgesinde yapılacak yatırımlar ile ilgili bilgi paylaşımlarında bulunuldu. Emlak yönetim ve Kayaşehir Site yöneticilerinin talepleri bir bir alındı. Başakşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürü Serkan Çelik, heyete müdürlük bünyesinde bölgede yapılacak çalışmaları şu sözlerle anlattı, “Kayaşehir Pazar yeri projesini sene sonuna kadar bitirmeyi hedefliyoruz. Yaklaşık 4.500 m2 gıda bölümü, 4.500 m2 tekstil bölümü olacak. Pazar yerinde otopark, çocuk bakım odası ve mescit olacak.  Kayaşehir’e,  Onurkent spor parkımız gibi spor parkı yapılacak. Karayolları ile ilgili yazışmaları devam ediyor.”
 
Kayaşehir’de yapılması planlanan Kültür Kompleksi lle ilgili de bilgi veren Çelik, projenin Milli Eğitim ile protokol aşamasında olduğu bilgisini paylaştı.
 
Başakşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Lütfi Tama ise toplantıda bölgede yapılması planlanan sosyal projeleri anlattı.  İlçemizde söz vermiş olduğumuz tüm projelere sırasıyla başlandığını ifade eden Tama, Site yönetimleri ile koordineli şekilde vatandaşlarımızın istek ve taleplerine göre insan odaklı projeler üretilerek Kayaşehir bölgesinde birçok sosyal projeler ve etkinlikler yapılacağını belirtti.
 
Saha ekiplerimiz ile iletişimi güçlendiriyoruz
 
Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Lütfi Tama, sözlerine şöyle devam etti, “İlçe genelindeki tüm site yönetimleri ile düzenli olarak yapacağımız koordinasyon ve istişare toplantıları ile vatandaşımızın talep ve isteklerini belirlerken bölge sakinleri ile fikir alışverişinde bulunuyoruz. İlçemizdeki tüm mahallerimizden sorumlu saha ekipleri oluşturularak her hafta o bölgelerde bulunan site yönetimleri, muhtarlıklar, sağlık ocakları ve vatandaşa temas eden tüm noktalarda kişiler ile iletişim halindeyiz.”
 
Kayaşehir site yöneticileri ise toplantıdan dolayı memnuniyetlerini belirterek Başakşehir Belediyesi’nden taleplerini iletti.
Başakşehir Belediyesi Kayaşehir Emlak Yönetim Toplantı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehir'de engellilere özel etkinlik
Başakşehir'de engellilere özel etkinlik
Havalimanı Transferi Nedir?
Havalimanı Transferi Nedir?