deneme bonusu

Başakşehir Akademileri'nde mezuniyet heyecanı

Başakşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü'nün çatısı altında, 6 akademide mezuniyet coşkusu yaşandı. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, sertifika törenine katılanlar arasındaydı, bu özel anı daha da değerli kıldı.

Başakşehir Akademileri'nde mezuniyet heyecanı

Başakşehir Belediyesi, ilçe sakinlerinin hayatlarına dokunmayı sürdürüyor. Temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra, Başakşehirlilerin kişisel gelişimine katkı sağlayan akademiler aracılığıyla çeşitli alanlarda eğitimler sunuluyor. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü bünyesinde hayata geçirilen Öğretmen Gelişim Akademisi, E-Ticaret Akademisi, Esnaf Gelişim Akademisi, Girişimci Kadın Akademisi, Veli Kariyer Mektebi ve Kariyer Gelişim Programı'nda mezuniyet coşkusu yaşandı. 120 kursiyer, başarıyla tamamladıkları eğitimleri için düzenlenen törende sertifikalarını almanın gururunu yaşadı. Sertifikalarını Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu'nun elinden teslim aldılar.

"Ne kadar gelişirsek dünyaya o kadar faydamız olur"

Kendi imkanları dahilinde sıkça eğitim aldığını ifade eden Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, "Çünkü bilgi arayışına çıkmışsınız ve bu bizim için çok kıymetli. Fırsat bulduğumda eğitim almaya çalışıyorum. Hayatın her aşamasında, her dakikasında olmalı bu. Ne kadar çok gelişirsek, dünyaya ve insanlığa o kadar çok faydamız olur. Bundan sonra da farklı akademilerle, farklı eğitimlerimize devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!