deneme bonusu

Başakşehir Nikah Sarayı tamamen yenilendi

Başakşehir ilçesinde, taze bir görünüme kavuşan nikâh sarayı resmi olarak hizmete açıldı.

Başakşehir Nikah Sarayı tamamen yenilendi

Açılış öncesinde sarayı inceleyen Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, "Maharetli bir şekilde komşularımızın en özel günlerine ev sahipliği yapmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz" ifadelerini kullandı.

Başakşehir Belediyesi, sosyal belediyeciliğin en etkileyici örneklerini ilçe sakinlerine sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda yenilenen nikâh sarayı da artık hizmette. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, nikâh sarayının açılış öncesinde yaptığı incelemelerde, bu yeni tesisin başarı dolu bir geleceğe işaret etmesini temenni etti.

Başkan Kartoğlu, nikâh sarayının 6 bin 35 metrekarelik bir alana sahip olduğunu belirterek, "Bin 325 metrekare kapalı alana sahip bu taze nikâh sarayımızda ilk nikâhlarımızı gerçekleştirdik. Yeni bir yuva kuracak olan komşularımızın mutlu günlerine katkıda bulunmak için her detayı düşündük. Bu güzel mekânda, bekleme salonu ve gelin odasının yanı sıra 2 takı alanı da mevcut." dedi.

Başakşehirlilere özel günlerinde ev sahipliği yapmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Başkan Kartoğlu, "Yaz aylarında gerçekleşecek nikâhlar için açık alanda da düzenlemeler yaptık. Değerli komşularımızın en özel günlerine ev sahipliği yapmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Evlenen tüm dostlarıma iki cihan saadeti diliyorum." şeklinde konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!