deneme bonusu

Güvercintepe ve Altınşehir Millet Bahçeleri Bitmek Üzere

Başakşehir ilçesinde, yeşilin hüküm sürdüğü bir şehirdeyiz. Güvercintepe Millet Bahçesi ve Altınşehir Millet Bahçesi projelerinde sona yaklaşıldı. Burada, çevresel düzenlemeler ve ağaç dikim çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Güvercintepe ve Altınşehir Millet Bahçeleri Bitmek Üzere

Başakşehir Belediyesi, yeşil alanların miktarını artırmak için yeni bölgeler yaratmaya kararlı. Başakşehir Millet Bahçesi, Kayaşehir Millet Bahçesi, Hoşdere Millet Bahçesi, Ayazma Millet Bahçesi, Çam ve Sakura Millet Bahçesi gibi mekanların ardından şimdi de Güvercintepe Millet Bahçesi ve Altınşehir Millet Bahçesi tamamlanmak üzere. Böylece ilçe genelindeki millet bahçesi sayısı toplam 7'ye yükselecek.

Ağaç dikimi devam ediyor. Altınşehir Millet Bahçesi'nin 58 bin metrekarelik alanının %95'i tamamlandı, aynı zamanda 62 bin metrekarelik Güvercintepe Millet Bahçesi'nin %70'i tamamlandı. Millet bahçesinin çevresine değer katacak olan ağaç ve fidan dikim işlemi kesintisiz bir şekilde devam ediyor. 1 milyon ağaç hedefi titizlikle gerçekleştiriliyor.

Millet bahçeleri toplamda 120 bin metrekare büyüklüğe ulaştığında, kapalı ve açık spor sahaları, oyun alanları, yürüyüş yolları, piknik alanları ve kaykay pistleri gibi çeşitli olanaklar sunacak. Ayrıca, Hasanoğlu deresi çevresinde inşa edilen millet bahçeleri, 350 bin metrekarelik Kayaşehir Millet Bahçesi'ne bağlanacak, böylece toplam 470 bin metrekarelik alan, üç millet bahçesi arasında kesintisiz bir bağlantı sağlayarak 6 bin 300 metrelik sürekli bisiklet yoluna erişimi mümkün kılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!