deneme bonusu

Başakşehir'e Yeni Bir Kreş ve Çok Amaçlı Alan

Başakşehir Belediyesi, ilçe genelindeki kreş ve çok amaçlı alanları artırma çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Başakşehir'e Yeni Bir Kreş ve Çok Amaçlı Alan

Kayabaşı Mahallesi'nde bulunan Mehmet Şükrü Paşa Camii'nin yanına inşa edilen 4-6 yaş arası çocuklara yönelik kreş ve lojman, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu tarafından resmi bir törenle açıldı. Bu yeni tesis, mahalle sakinlerine büyük bir katkı sağlayacak ve çocukların nitelikli bir eğitim ortamında yetişmelerine olanak sunacaktır. Başakşehir Belediyesi'nin böyle önemli projelere imza atarak ilçenin gelişimine katkı sağlaması, ilçe halkının takdirini kazanıyor.Başakşehir Belediyesi, yeni yatırımlarla ilçe sakinlerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Kayabaşı Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Mehmet Şükrü Paşa Camii 4-6 Yaş Kreş ve çok amalı alanları, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu ve Başakşehirlilerin katılımıyla açıldı. İçerisinde yemekhane, mutfak ve etkinlik sınıfının da yer aldığı merkez, Başakşehirli çocukların yeni buluşma noktası olacak.

Başakşehirlinin ihtiyacına kalıcı çözüm

Başkan Yasin Kartoğlu, açılış töreninde şunları söyledi: "Başakşehir'imizin her köşesinde, komşularımızın ihtiyaçlarına yönelik kalıcı çözümler üretmeye kararlıyız. Şehirlerimizin ruhu, milletimizin manevi bakımdan kalbi ve güven yuvası olan camilerimizin çevresine kreş ve lojmanlar inşa ederek, bu önemli ihtiyaçları karşılıyoruz." Başkan Kartoğlu'nun bu sözleri, ilçenin sosyal kalkınmaya ve toplum birliğine verdiği değeri yansıttı.

Kreş ve çok amaçlı alanları

Başkan Kartoğlu, Mehmet Şükrü Paşa Camii'nin hemen yanına inşa edilen bu merkezin iki katlı olduğunu belirterek, "Alt katta yer alan eğitim merkezimizi 4-6 yaş arası çocuklarımızın ihtiyaçlarına uygun bir şekilde donattık. Burası, çocuklarımızın arkadaşlıklarını güçlendirebilecekleri, günlerini daha verimli bir şekilde geçirebilecekleri bir ortam sunuyor. Bu merkezi, ilçemizin geleceği olan çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmeleri için özenle tasarladık." şeklinde konuştu. Başkan Kartoğlu'nun bu açıklamaları, çocukların eğitim ve sosyal gelişimlerinin ne kadar önemsendiğini gösterdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi A. Pt.
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi A. Pt.
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!