deneme bonusu

Başakşehir, Türkiye'ye Nefes Aldıracak

Başakşehir Belediyesi, Türkiye Yüzyılı'na nefes olmak amacıyla Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi'nde benzersiz bir projeye imza attı. 40 bin metrekarelik alanda kurulan Fidan Üretim Merkezi, ülkemize özel bir değer kazandırdı. İlk etapta 5 bin fidan, toprakla buluşturuldu ve bu sayede doğaya canlılık katıldı. Bu özel merkez, Türkiye'nin yeşil geleceğine büyük katkı sağlamayı hedefliyor.

Başakşehir, Türkiye'ye Nefes Aldıracak

Başakşehir Belediyesi, Türkiye Yüzyılı'na nefes olacak çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Yeşil alanları her geçen gün artıran Başakşehir Belediyesi, 1 milyon ağaç hedefine emin adımlarla ilerliyor. Bu kapsamda, Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi'nde gerçekleştirilen muhteşem bir projeye imza atıldı. Benzersiz bir Fidan Üretim Merkezi, 40 bin metrekarelik alanda hayata geçirildi ve bugüne kadar 5 bin fidan toprakla buluşturuldu.

"Geleceğe Umut Olacak"

Bahçeşehir Fidan Üretim Merkezi'nde, manolya, ıhlamur, bambu, karaçam ve fıstık çamı gibi birbirinden değerli fidanlar özenle yetiştiriliyor. Her bir fidan, özenle bakımları yapılıp toprağa dikiliyor. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, bu önemli çalışmayı sosyal medya hesabından duyurdu ve "Bahçeşehir Fidan Üretim Merkezi'miz, geleceğimize umut olacak. Amacımız her mevsim yeşil bir çevre oluşturmak ve hedefimiz 1 milyon ağaç dikmek." mesajını paylaştı. Başakşehir Belediyesi, bu benzersiz projeleriyle Türkiye'nin yeşil geleceğine katkı sağlamaya devam ediyor.

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!