deneme bonusu

Başakşehir Anneleri Uyuşturucuya Hayır Dedi

Başakşehir’de, madde bağımlılığının önüne geçerek gençleri kötü alışkanlıklardan korumak için gerçekleştirilen “En İyi Narkotik Polisi: Anne” programına binlerce ilçe sakini katıldı.

Başakşehir Anneleri Uyuşturucuya Hayır Dedi

Başakşehirli annelere seslenen Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Annelerimizin de gücüyle madde bağımlılığının önüne geçilecek” dedi.

Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü, İçişleri Bakanlığı’nın ülke genelinde hayata geçirdiği “En İyi Narkotik Polisi: Anne” projesi kapsamında, Başakşehir Gençlik ve Spor Merkezi’nde program düzenledi. Çocukları ve gençleri uyuşturucu madde kullanımına karşı korumak ve ebeveynleri bu konuda bilinçlendirmek amacıyla gerçekleştirilen programa Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Başakşehir İlçe Eğitim Müdürü Ahmet Çoşkun ve Başakşehir İlçe Emniyet Müdürü Necati Aktuğ Şahin’in yanı sıra binlerce Başakşehirli anne katıldı.

“Hep birlikte el ele vereceğiz”

Madde bağımlılığına karşı ülke genelinde geniş çaplı çalışmalar yürütüldüğünü belirten Başkan Kartoğlu, “Devletimiz bu konuda titiz çalışmalar yürütüyor. Her geçen gün daha da büyüyen ülkemizin temelini gençlerimiz oluşturuyor. Sağlam bir gelecek bugünün gençleri, yarının yetişkinlerine emanet. Gençlerimizi toplumdan soyutlamak ve kültürel bağlarımızı zayıflatmak için madde bağımlılığına özendirenlere asla izin vermeyeceğiz. Başakşehirli annelerimizin bu konuda ne kadar hassas olduklarını biliyorum. Hep beraber el ele verdiğimizde gençlerimize koruyucu bir kalkan olacağımıza da inancım tam. Annelerimizle birlikte madde bağımlılığının da önüne geçeceğiz.” şeklinde konuştu.  

Başakşehirli anneler bilgilendirildi

Programda Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü TUBİM Büro Amirliği’nde görevli polis memuru Kubilay Avcı, Başakşehirli annelere madde bağımlılığının temel nedenlerini, sosyal medya ve dijital platformlardaki madde bağımlılığını özendiren çalışmalar ile gençleri madde bağımlılığından koruma yollarını anlattı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!