deneme bonusu

Başakşehir'deki Girişimci Kadınlar Sertifika Aldı

Başakşehir Belediyesi, kadınların iş gücünde daha aktif bir rol üstlenmesi adına hayata geçirilen Girişimci Kadın Akademisi’nde mezuniyet heyecanı yaşandı.

Başakşehir'deki Girişimci Kadınlar Sertifika Aldı

Kursiyerlere sertifikalarını veren Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Girişimci kadınlarımızla birlikte yeni başarı hikâyeleri yazacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

Başakşehir Belediyesi, toplumun her kesimine yönelik eğitim modelleriyle ilçe sakinlerinin hayatına değer katıyor. Başakşehirli kadınlara yönelik hayata geçirilen eğitim ve istihdam odaklı projelerden biri olan Girişimci Kadın Akademisi’nde sertifika töreni heyecanı yaşandı. Başakşehirli kadınlara özel başlatılan akademinin kursiyerlerine sertifikalarını Başkan Yasin Kartoğlu verdi.

Başakşehir’de kadınlara pozitif ayrımcılık

Başakşehirli kadınlarla birlikte yeni başarı hikâyeleri yazacaklarını belirten Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Hayalleri bizimle kesişen ve hayallerine ulaşma adına akademimize katılan kursiyerlerimize teşekkür ediyorum. Başakşehir Belediyesi olarak farklı eğitim modellerimiz ile Başakşehirlilerin hayatına değer katıyoruz. Özellikle Başakşehirli kadınlarımıza bu noktada pozitif ayrımcılık yapmak için büyük gayret gösteriyoruz.” şeklinde konuştu.

“Yeni başarı hikâyeleri yazacağız”

Kadınların iş hayatında daha fazla yer almalarını istediklerini ifade eden Başkan Kartoğlu, “Hatta istemenin de ötesinde girişimci kadınlarımızla birlikte yeni başarı hikâyeleri yazacağımıza yürekten inanıyorum. Bugüne kadar yüzlerce komşumuz başardı ve hepsine yakından tanık olduk.” dedi.

Kayabaşı Mahallesi Facebook'ta!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi A. Pt.
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi A. Pt.
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!