deneme bonusu

Başakşehir Belediyesi'nden Kadın Akademisi

Başakşehir Kadın Aktivite Merkezi (BAKMER) tarafından düzenlene Aile Danışmanı İlknur Özhan İle Kadın Akademisi’nde eğitimler başladı. 4 hafta sürecek akademide aile bağları, toplumsal hayat ve ebeveynlerin tutumları gibi konular ele alınacak.

Başakşehir Belediyesi'nden Kadın Akademisi

Başakşehir Belediyesi, kadınlara özel eğitim faaliyetlerine aralıksız devam ediyor.

BAKMER öncülüğünde Başakşehirli kadınların kişisel gelişimine katkı sağlamak için düzenlenen Aile Danışmanı İlknur Özhan İle Kadın Akademisi’nde eğitimler başladı.

“Geçmişten günümüze bakış, değersizlik duygusu” konusunun işlendiği ilk derse Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nun eşi Kübra Kartoğlu da katıldı.

Değersizlik duygusu çocuklukta benimseniyor

Toplumsal hayattaki değersizlik duygusunun çocuklukta aşılanmaya başlandığını belirten İlknur Özhan, “Özellikle çocuklarımıza olan davranışlarımıza çok dikkat etmeliyiz.

‘Yapamazsınız’, ‘beceremezsin’, ‘bu sana göre değil’ gibi kavramları ne kadar sık söylersek çocuklarımızı o kadar değersizleştiririz.

Bu da çocuklarımızda zamanla değersizlik duygusunun artmasına ve toplumsal hayatın her anında bu duygu ile yaşamalarına neden olur. Burada ebeveynlere ciddi sorumluluk düşüyor.” şeklinde konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi A. Pt.
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi A. Pt.
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!