deneme bonusu

Başakşehir'de Sanat ve Kültür Sezonu

Başakşehir’de kültür sanat sezonu başlıyor... Geniş yelpazesiyle birbirinden farklı ve kaliteli içeriklerin yer alacağı Cumhuriyetin 100. Yılı Kültür ve Sanat Sezonu’nda, sanatsaverleri yıl boyunca konserlerden tiyatrolara, geleneksel sanatlardan sergi ve söyleşilere kadar birçok etkinlik bekliyor.

Başakşehir'de Sanat ve Kültür Sezonu

Başakşehir Belediyesi, ilçe sakinleri için dolu dolu yeni bir kültür sanat sezonu için hazırlıklarını tamamladı. Her anı sanat dolu yeni sezonda birbirinden keyifli ve eğlenceli içerikler sanatseverlerin beğenisine sunulacak. Cumhuriyetin 100. Yılı Kültür ve Sanat Sezonu’nda her yaş grubuna özel kültür ve sanat etkinlikleri gerçekleştirilecek.  

Sanatseverler tiyatroya doyacak

Sezon boyunca birbirinden usta isimler Başakşehir’de sahnenin tozunu atacak. İlçedeki kültür sanat merkezlerinde her hafta yetişkin ve çocuk oyunları sahnelenecek. Tiyatro kültürünü gelecek nesillere aktarmak için çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Sahnenin tozunu yutmak isteyen, tiyatroya hevesli yetişkinlere ise özel tiyatro eğitimleri verilecek.

Daha çok müzik için

Sanatın şehrinde sezon boyunca birbirinden değerli isimler sahne alacak. Müzikseverler, sevilen sanatçıların konserleriyle keyifli saatler geçirecek. Daha çok müzik için okul koroları, müzik yarışmaları, Müzik Akademisi ve Akademi Akustik de Başakşehirli sanatseverlerle buluşturulacak.

Sanat maneviyatla harmanlanacak

Başakşehir Millet Kıraathanesi başta olmak üzere ilçenin birçok noktasında düzenlenecek sergilerle birbirinden kıymetli eserler sanatseverlerin beğenisine sunulacak. Sanat sergileri ve atölyeler ile sanatın ruhu, Başakşehir’in sokaklarına kadar taşınacak. Kültürel zenginliğimizin gözler önüne seren etkinlikler ile geçmişin izleri geleceğe taşınacak ve yeni sanat köprüleri inşa edilecek. Başakşehir Kadın Aktivite Merkezi BAKMER’de düzenlenecek kurslarla Başakşehirli kadınların hayatına değer katılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi A. Pt.
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi A. Pt.
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!