deneme bonusu

İbrahim Sadri, şiirleri ile Başakşehir'i büyüledi

İbrahim Sadri Şiirleri kısa bir zaman yolculuğu oluşturdu. Başakşehir Belediyesi, ramazan etkinlikleri kapsamında televizyon programcısı ve şair İbrahim Sadri’yi sevenleriyle bir araya getirdi. Sadri, hafızalara kazınan unutulmaz eserleri bu kez Başakşehirliler için söyledi.

İbrahim Sadri, şiirleri ile Başakşehir'i büyüledi

Başakşehir Kent Meydan’ında gerçekleştirilen ramazan etkinliklerinde bir hafta geride kaldı. Başakşehir Belediyesi, yoğun katılımın olduğu etkinliklerde birbirinden değerli isimleri Başakşehirlilerle buluşturmaya devam ediyor.

Sezai Karakoç’un unutulmaz şiirini okudu

Teravih namazının ardından düzenlenen etkinliklerde sahneye çıkan İbrahim Sadri, Başakşehirlilere unutulmaz bir akşam yaşattı. Sadri’nin şiir dinletisi gönülleri mest etti. Türki edebiyatının önemli kalemlerinden merhum Sezai Karakoç’un unutulmaz şiirlerinden biri olan “Sürgün Ülkeden Başkentler Başkentine” isimli eserini okuyan Sadri, Başakşehirlilere duygu dolu anlar yaşattı. Sezai Karakoç’un hayatımızda önemli bir yeri olduğunu ifade eden Sadri, “Merhum Sezai Karakoç’u bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!
Gerçek Halı Yıkama, Başakşehir ve Küçükçekmece!