deneme bonusu

Başakşehir Halı Yıkama Fabrikası Bayram Telaşında

Başakşehir'de halı yıkama firmaları arasında en çok tavsiye edilen halı yıkama fabrikası olan Başakşehir halı yıkama, yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle bayram mesaisi yapıyor.

Başakşehir Halı Yıkama Fabrikası Bayram Telaşında

Kurban Bayramı'na az bir süre kala Başakşehirli ev hanımlarında temizlik telaşı başladı. Hal böyle oluca da bu durum en çok Başakşehir halı yıkama ve diğer halı yıkamacıların yüzünü güldürdü.

Başakşehir'de Kurban Bayramı nedeniyle halı yıkama fabrikalarında büyük yoğunluk yaşanıyor. Bayram yoğunluğu nedeniyle çalışma mesaisini gece ve gündüzlü olarak çift vardiyaya çıkaran Başakşehir halı yıkama fabrikası, bu şekilde gelen halıları bayrama yetiştirmeye çalışıyor. Yoğun bir telaşın yaşandığı Başakşehir halı yıkama fabrikasında, bayram akşamına kadar mesailer devam edecek. Firma sahibi Aşkın Bakan, halısının ne şekilde ve hangi ortamda yıkandığını merak eden Başakşehir sakinlerine yıkama esnasında çekilen videolar gönderdiğini ve gayelerinin müşteriyi memnun etmek olduğunu ifade etti.

“Yoğun bir şekilde çalışıyoruz”
Bayrama son bir hafta kala daha çok yoğun olduklarını söyleyen Bakan, “Bayram haftasına girmiş durumdayız. Bayram yoğunluğu başladı. Başakşehir'de halı kullanımı çoğunlukta olduğu için bayram yaklaştığı zaman herkes halılarını yıkatmaya yolluyor. Bayram nedeniyle çift vardiya olarak yoğun bir şekilde çalışıyoruz. 2 gün içinde teslim etme potansiyelimiz var fakat bayram haftası olduğundan dolayı Başakşehirli müşterilerimize elimizden geldiğince erken teslimat yapmaya çalışıyoruz” dedi.

“Memnun kalmazlarsa ücretsiz şekilde yeniden yakıyoruz”
Halıları titizlikle kontrol edip lekeli göndermediklerini belirten Bakan, “Halı geldiği zaman halıda leke kontrolü yapıyoruz. Halı kuruyup paketleneceği zaman da leke kontrolü yapıyoruz. Tek tük lekeler gözden kaçabiliyor, müşterilerimiz bize tekrar geri dönüş sağladıkları zaman tekrardan halıyı alıp ücretsiz şekilde yıkayıp teslim ediyoruz” diye konuştu. 

“En çok yağ, kahve ve çay lekeleri var”
Mutfak halılarında daha çok yağ lekeleri olduğunu söyleyen Başakşehir Halı Yıkama firmasının sahibi Bakan, “En çok mutfaklarda kullanılan halılarda sarı yağ lekeleri var. Çoğunlukta kahve, çay ve mürekkep lekeleri oluyor. Yıkama süresi 5 dakikadır. Şu anda verdiğimiz hizmet; el dokuma halılar, hereke halıları, battaniyeler, makine halıları, elyaf ve yün yorganlar halı yıkama olarak bunları yapıyoruz. Standart fiyatlarımız 5 ve 7 TL arasında değişmektedir. Gece gündüz vardiyalı yoğun şekilde çalışıyoruz. Amacımız daha güzel ve kaliteli hizmet vermektir" şeklinde konuştu. Başakşehir halı yıkama iletişim: 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77

Web sitesi: www.bakanhaliyikama.com

Başakşehir Halı Yıkama Fabrikası Başakşehir Halı Yıkama Fiyatları Kayaşehir Halı Yıkama Başakşehir Halı Yıkama Yerleri Başakşehir Halı Yıkama Firmaları Bahçeşehir Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama Atakent Halı Yıkama
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başarısız: Ana makine yükü aşıldı hatası kesin çözümü
Başarısız: Ana makine yükü aşıldı hatası kesin çözümü
Başakşehir'de engellilere özel etkinlik
Başakşehir'de engellilere özel etkinlik