deneme bonusu

Şamlarlı Şehit polis Erdem Özçelik’in adı yeni yapılan statta yaşatılacak

Başakşehir amatör kulüpler stadında sona gelindi. Başakşehir Belediyesi tarafından ilçedeki amatör kulüpler için Şamlar'da yapımı devam eden ‘Amatör Kulüpler Stadı’ndaki çalışmalarda sona yaklaşıldı. %85’i tamamlanan ve Eylül 2017’de açılması hedeflenen stada Beşiktaş’taki terör saldırısında şehit olan Komiser Yardımcısı Erdem Özçelik’in ismi verilecek.

Şamlarlı Şehit polis Erdem Özçelik’in adı yeni yapılan statta yaşatılacak

Başakşehir Belediyesi ilçedeki amatör kulüplere desteğini sürdürüyor. Şamlar Mahallesi’nde inşası tamamlanmak üzere olan stad, aynı anda grup antrenman ve grup müsabakalarına uygun olarak inşa ediliyor. Stadda 90x45 m’lik bir saha ve  92x50 m  ebatlarında antrenman sahası yer alıyor. 4 adet takım soyunma odasının da yer aldığı stadda 1 bay 1 bayan hakem odası bulunuyor. 1400 kişilik tribünü olan stadda 3 antrenör odası ve 2 antrenman sahasının kullanımı için de soyunma odası yer alıyor. Maçları izlemeye gelen misafirlerin araç park sıkıntısı yaşamamaları için ise 150 araçlık otopark alanı inşa edildi. Toplu ulaşım güzergâhında yer alan stada, rakip taraftarların birbirleri ile temasa geçmeden girişi ve çıkışı sağlanabiliyor.
 
“Şehit polis Erdem Özçelik’in ismi verilecek”
 
Başakşehir Belediye Başkanı Av. Mevlüt Uysal, yeni stadın isminin Beşiktaş’taki terör saldırısında şehit olan Komiser Yardımcısı Erdem Özçelik’in isminin verilerek isminin yaşatılacağını belirterek, “Başakşehir her alanda olduğu üzere sporda da ivme kazandı. Spor parklarımızla başlattığımız çalışmalarımızı amatör kulüpler stadımızla devam ettiriyoruz. Stadımız ilçedeki amatör kulüplerin ilk ve tek stadı olacak. Amatör kulüplerimiz daha önce çevre ilçelerin statlarını kullanıyorlardı artık kendi ilçelerinde antrenman ve maçlarını yapabilecek” şeklinde konuştu.

Şehit polis Erdem Özçelik Şehit Polis Erdem Özçelik Stadı Başakşehir Amatör Kulüpler Stadı Başakşehir Amatör Kulüpler Stadı Şamlar Amatör Kulüpler Stadı Şamlar Stadı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi A. Pt.
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi A. Pt.
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!