deneme bonusu

İngiltere Manchester Arena patlaması sonrası flaş karar

İngiltere’nin Manchester kentinde Ariana Grande konserindeki patlama sonrası siyasi partiler seçim çalışmalarını askıya aldı. Siyasi partiler, en az 19 kişinin hayatını kaybettiği Manchester kentindeki patlamanın ardından seçim çalışmalarını askıya aldığını duyurdu.

İngiltere Manchester Arena patlaması sonrası flaş karar

Muhalefetteki İşçi Partisi'nin başkanı Jeremy Corbyn, yaptığı yazılı açıklamada, Başbakan Theresa May ile görüştüğünü ve 8 Haziran parlamento seçimleri için yapılacak çalışmaları askıya almayı kararlaştırdıklarını söyledi. May daha önce Manchester'deki patlamayı polisin terör saldırısı olarak gördüğünü ifade etmişti.

Ariana Grande kimdir?

İngiltere’nin Manchester kentinde Ariana Grande konserinde patlama oldu. Güvenlik güçleri olayı terör saldırısı olarak değerlendiriyor. Peki özellikle gençler arasında oldukça popüler olan Ariana Grande kimdir?

15 YAŞINDA BROADWAY'DE SAHNE ALDI

1993'te ABD'nin Florida eyaletinde dünyaya gelen Ariana Grande, profesyonel oyunculuğa, 15 yaşında Broadway'de sahne alarak başladı.

24 yaşındaki genç oyuncu ve şarkıcı Cat Valentine karakteriyle ve yaptığı şarkılarla kısa sürede büyük kitlelere ulaştı.

30 FİLMDE ROL ALDI

Oyunculuğa 9 yaşındayken, tiyatro oyunlarında sahne alarak başlayan Ariana Grande, aralarında Güzel ve Çirkin, Sam ve Cat ve Şarkını Söyle gibi filmlerin de bulunduğu 30 yapımda rol aldı.

İLK ALBÜMÜNÜ 2013'TE YAYINLADI

Oyunculuğun dışında müzik kariyerinde de başarı yakalayan Ariana Grande, 13 parçadan oluşan çıkış albümünü ise 3 Eylül 2013 tarihinde piyasaya sürdü.

'FOCUS' İLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKTİ

20 Mayıs 2016'da üçüncü albümü olan Dangerous Woman'ı piyasaya süren Ariana Grande, albümün çıkış şarkısı Focus ile dikkatleri bir kez daha üzerine çekmişti.

Ariana Grande, müzik kariyeri boyunca 2 Grammy adaylığı, 3 Amerikan Müzik ödülü, 2 MTV Avrupa Müzik ödülü ve bir MTV Video Müzik ödülünün sahibi oldu.

ABD'li şarkıcı Ariana Grande, olayın ardından sosyal medyadan paylaştığı mesajda çok üzgün olduğunu, üzüntüsünü dile getirecek kelime bulamadığını belirtti.

"Yıkıldım" diyen ABD'li şarkıcı konser turnesini de askıya aldı.

manchester ingiltere ingilterede patlama manchester arena ingiltere patlaması ingiltere patlama manchester patlama
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi 23 Nsn.
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi 23 Nsn.
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!