Çagatay Akman Gece Gölgenin Rahatına Bak Orjinali ANNA RF Jump izle dinle indir Kimdir? Vikipedi Youtube

Çağatay Akman'ın 'Gece Gölgenin Rahatına Bak' şarkısı, ANNA RF tarafından yapılan telif ihlali bildirimi sonucu Youtube'tan kaldırıldı. Çagatay Akman Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısı Orjinali ANNA RF Jump vikipedi, hayatı, albümleri ve şarkıları izle dinle indir

Anna RF Kimdir?
Grup İsrailli iki gençten oluşmasına rağmen, sık sık dünyanın her yerinden (bilhassa Doğu'dan müzisyenlerle) birlikte çalışıyor. Doğallığı, doğayı ve doğuyu katıp katıştıran bu grubun iki üyesi var: Roy Smila ve Ofir J. Rock. Belirtmek istediğim önemli bir nokta şu ki; grup üyelerinden Roy, yine sizinle bu platformda tanıştıracağım Faran Ensemble grubunun da üyesi. Kemençe, saz, kemane gibi etnik enstrümanları çalabilmesinin yanı sıra Doğu müziği dersleri de veriyormuş. J ise müzik prodüktörü ve Nasala Music and Spirit'in de kurucusu... Kendisi hakkında duyulan en farklı şey de Vendetta hard rock grubunda gitar çalması! Sebebi; etnik müzikteki zarif tınılarıyla hafızalarda yer edinen ve birçok kişinin onu bir hard rock grubundan ziyade çölde tefekkür ederken hayal etmişti. Ki grup arkadaşıyla da tanışmaları böyle olmuş; çölde, Shaharut adında bir kasabada. Ortaya böyle mükemmel bir sonuç çıkmış. Anna RF, ibranicede ''bilmiyorum'' demekmiş ayrıca. Ne kadar anlamlı. Bilmiyoruz.

ANNA RF, verdikleri bir röportajda, Beats Antique, Shpongle, Balkan Beat Box, Ömer Faruk Tekbilek, Imamyar Hasanov, Taksim Trio, Hüsnü Şenlendirici ve Habil Aliyev'i dinlediklerini belirttiler.

Anna RF Şarkıları;
Anna RF feat İmamyar Hasanov-Lachin
Weeping Eyes
Stonehenge
Higher
Bingöl
Close Your Eyes
Desert Blues
Change
I & I
End Of The World
Raining İn The Desert
Bu Habere Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayaşehir Nidakule Ofis Fiyatları Ödeme Planı
Kayaşehir Nidakule Ofis Fiyatları Ödeme Planı
35 yaşındaki anneyi öldüren ehliyetsiz ve alkollü sürücü serbest bırakıldı!
35 yaşındaki anneyi öldüren ehliyetsiz ve alkollü sürücü serbest bırakıldı!