Gaziosmanpaşa Halı Yıkama 0 212 475 15 25

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama, Sultangazi şubesi ve yaza özel fiyatları ile Cebeci, Küçükköy ve 500 Evler'de.

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama 0 212 475 15 25

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama, Sultangazi halı yıkama şubesi ile halı yıkama ihtiyaçlarınızda yaz mevsimine özel fiyatları ile Sultangazi ve Cebeci’de…

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama İle Halılarınız İlk Günkü Gibi Olacak

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama fabrikaları arasından en iyi firma olarak gösterilen Gaziosmanpaşa halı yıkama, gelişmiş yeni nesil teknoloji ve tam donanımlı halı yıkama tesisi ile Sultangazi’de halı yıkama ihtiyaçlarınızda haftanın yedi gün yirmi dört saati hizmetinizdedir. Gaziosmanpaşa halı yıkama 0 212 475 15 25 / 0 532 561 96 43

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama Fabrikası Organik Ürün Özellikleri:

 • Antialerjiktir ve Antibakteriyeldir.
 • Yoğun köpüklüdür
 • Yoğun köpük özelliği ile kirleri çok daha kolay çıkarır
 • Halılarda Kalıntı bırakmaz
 • Halının Renklerine Canlılık Katar
 • Evinizin Mis Gibi Kokmasını Sağlar

10 yıla yakın süredir Gaziosmanpaşa Halı Yıkama firması olarak Gaziosmanpaşa’nın tüm mahallelerinde halı yıkama hizmetlerini kaliteli bir şekilde sunan Gaziosmanpaşa halı yıkama, Sultangazi halı yıkama şubesi ile artık Sultangazili ev hanımlarının da yaşamlarını kolaylaştıracak. Gaziosmanpaşa Halı Yıkama; tesisinde çalışan uzman personeli, halı yıkama esnasında kullandığı malzeme ve makine parkuru ile Sultangazili müşterilerine her zaman sağlıklı ve hijyenik ortamlarda yaşamak için en iyi temizlik hizmetini sunmayı hedefliyor.

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama Kimdir?

2009 yılında faaliyete geçen Gaziosmanpaşa Halı Yıkama, bu zamana kadar temizlikle ilgili kalite ve işçilikten ödün vermeden hizmetlerine devam etmektedir. Gaziosmanpaşa Halı Yıkama firmasının başlıca hedefleri; Sultangazi’de de maksimum düzeyde müşteri memnuniyetidir. Gaziosmanpaşa Halı Yıkama, İstanbul’un birçok bölgesinde başta halı yıkama olmak üzere, koltuk yıkama, yatak yıkama ve stor perde yıkama gibi temizlik ihtiyaçlarında en iyi işçilik ve birinci sınıf malzeme ile müşterilerinden her zaman tam not almaktadır.

Sultangazi Halı Yıkama Servis Bölgeleri:

 • 50.Yıl Mahallesi Halı Yıkama
 • 75. Yıl Mahallesi Halı Yıkama
 • Cebeci Mahallesi Halı Yıkama
 • Cumhuriyet Mahallesi Halı Yıkama
 • Esentepe Mahallesi Halı Yıkama
 • Eski Habipler Mahallesi Halı Yıkama
 • Gazi Mahallesi Halı Yıkama
 • Habipler Mahallesi Halı Yıkama
 • İsmetpaşa Mahallesi Halı Yıkama
 • Malkoçoğlu Mahallesi Halı Yıkama
 • Sultançiftliği Mahallesi Halı Yıkama
 • Uğur Mumcu Mahallesi Halı Yıkama
 • Yayla Mahallesi Halı Yıkama
 • Yunus Emre Mahallesi Halı Yıkama
 • Zübeyde Hanım Mahallesi Halı Yıkama

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama İle Sultangazi’de Ekonomik Fiyat!

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama fabrikasından Sultangazi sakinlerine özel halı yıkama fiyatları ile şok yaz kampanyası başlamıştır! Halı yıkama ihtiyacınızda rakipsiz fiyat ve kaliteli hizmet için Gaziosmanpaşa Halı Yıkama müşteri hizmetleri telefon numaraları şu şekildedir: 0 212 475 15 25 / 0 532 561 96 43

Ayrıca Gaziosmanpaşa Halı Yıkama firmamızı sosyal medyada da takip edebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa halı yıkama fabrikaları içerisinde Gaziosmanpaşa'da en iyi ve en ucuz halı temizliğini vadeden Gaziosmanpaşa halı yıkama firmamız; % 100 memnuniyet garantili halı yıkama hizmeti vermektedir.

Gaziosmanpaşa halı yıkama şirketimizin 0 212 475 15 25 ve  0 532 561 96 43 numaralarından bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Gaziosmanpaşa halı yıkama fabrikası müşteri hizmetlerimiz sizden gelecek taleplere en kısa sürede yanıt verecektir.

Uzman Personel
Modern halı yıkama ekipmanlarına sahip tesisimizde çalışan personellerimiz, halı yıkama teknolojilerinin en son trendlerine hakimdir. Gaziosmanpaşa halı yıkama fabrikamızdaki özel kurutma odaları ve açık-kapalı yıkama üniteleri ile dört mevsimde ve her türlü hava koşulurlarında üstün nitelikte yıkama sağlıyoruz. Halıların tüm yıkama ve kurutma işlemleri özel ortamlarda gerçekleşmekte olup yıkama süresinden sonra halı teslim süresi maksimum 4 gündür.

Ücretsiz Servis Hizmeti İle Gaziosmanpaşa Halı Yıkama Ayrıcalığı
Gaziosmanpaşa halı yıkama fabrikamızın Gaziosmanpaşa ilçesinin tüm mahalleleri için halı teslim alma ve teslim etme hizmeti için özel servis araçları bulunmaktadır. Gaziosmanpaşa halı yıkama firması servis çalışanlarımız halılarınızı sizin verdiğiniz gün ve tarihte adresinizden ücretsiz olarak almakta ve aynı şekilde teslim etmektedir.

Yüksek teknoloji ürünü donanımlar
Gaziosmanpaşa halı yıkama fabrikamız; Türkiye'de üretilen son model ve bilgisayarlı halı yıkama sistemlerine sahiptir. Gaziosmanpaşa halı yıkama fabrikamızdaki bu denli gelişmiş halı yıkama makineleri sadece yıkama işlemini kolaylaştırmak için değil, aynı zamanda kötü sonuçlara neneden olmayan, gerçekten derinlemesine bir halı temizliğini elde etme imkanı vermektedir.

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama Hizmetinde En Uygun fiyat
Gaziosmanpaşa halı yıkama ve diğer temizlik hizmetlerimizi size Gaziosmanpaşa'da en uygun ve rakipsiz fiyatlarla sunuyoruz. Halının yıkama fiyatlar, yıkanacak halının boyutuna (metrekare) oranına göre değişiklik göstermektedir.

Hızlı yıkama
Halının yıkanması ve kurutulmasıyla ilgili işlem 12 saatten fazla sürmemektedir. Yıkama sonrası Gaziosmanpaşa halı yıkama fabrikamızın içinde yer alan özel kurutma odasında bir gün bekleyen halınız, sizin de müsait olmanız durumunda ertesi gün teslim edilmektedir.

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama İle Profesyonel Halı Yıkama
Gaziosmanpaşa halı yıkama, %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet sunan tek firmadır. Gaziosmanpaşa halı yıkama firmamızdan almış olduğunuz hizmeti çok az bir ihtimal de olsa beğenmemeniz durumunda aynı halı yıkama hizmetini ücretsiz olarak size sunuyoruz. Gaziosmanpaşa halı yıkama olarak halı temizliği dışında zebra-stor perde, evde koltuk yıkama, battaniye ve yorgan yıkama gibi hizmetleri de Gaziosmanpaşa halı yıkama ayrıcalığı ile sunuyoruz.

Neden Gaziosmanpaşa Halı Yıkama Fabrikasını Seçmelisiniz?
Ev ya da iş yerinde birçok insan halıların konforunu ve sıcaklığını ortamdaki başka hiçbir eşyaya değişmez. Halılar aynı zamanda mekânlardaki dekoratif öğelerin başında gelmektedir. Aynı zamanda ortamlara da çok fazla değer katmaktadır. Böylesine önem arz eden eşyaların çabuk eskimesini hiç kimse istemez. Hele ki yıkama esnasında yanlış yapılacak bir işlemle halının tamamen kullanılamaz hale gelmezi de ayrı bir risk taşımaktadır. Halı yıkama işe son derece dikkat isteyen ve önemli bir iştir. Halıların profesyonel ortamlarda, uzman kişilerce ve uygun ürünler seçilerek yıkanması gereklidir. Bu yüzden Gaziosmanpaşa halı yıkama olarak size %100 memnun kalacağınız bir yıkama hizmeti sunuyoruz.

Gaziosmanpaşa halı yıkama

Gaziosmanpaşa’da öncü ve yenilikçi hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Gaziosmanpaşa halı yıkama, faaliyete geçtiği günden bu yana Gaziosmanpaşa ve Sultangazi’de halı yıkama hizmeti sunmaktadır.

İstanbul Gaziosmanpaşa ve mahallelerindeki ev hanımlarının halı yıkama ihtiyaçlarında ilk tercihi olan Gaziosmanpaşa halı yıkama, halı yıkama dışında koltuk yıkama, stor perde yıkama ve yorgan-battaniye yıkama hizmetlerini de Gaziosmanpaşa halı yıkama firmaları arasında en ucuz fiyatları ile sunmaktadır.

Halı Yıkamanın Önemi ve Sağlık

Yaşamlarımızı sürdürebilmemiz için her şeyden önce sağlıklı olmamız gerekmektedir. Sağlık, yıllardır Tıp Bilimcilerince araştırılan ve özellikle mikrop konusunda fazlasıyla hassasiyet gösterilen bir alandır. Mikrobun fazla olduğu mekanlarda, genellikle hastalıklarda kol kezmektedir. Bu mikroplardan ve tabiki yerli yersiz hastalıklardan korunmanın en önemli şartı; temizliktir. Temizlik; sağlığımıza zararlı olabilecek her türlü pas, toz, kir vb. gibi ortamlardan korunmak için yapılacak uygulamalar olarak tanımlanabilir. Temizlik için alınan önlemlerinin tümüne hijyen denilmektedir ve bu gerçekten de hayatımızda önemli bir yere sahiptir.

Ev ya da iş yerlerin her kesiminde çok fazla miktarda kir yani mikrop bulunması kaçınılmazdır. Dışarıdan gelen toz, eve girdiğinizde üzerine yapışmiş olan ve haliyle bulunduğunuz yere yayılan kir; bir süre sonra sizin hastalanmanıza neden olur. Özellikle kilim, yolluk ya da halılarınızda oluşan kir ve lekelerin haddi hesabı yok desek çok da fazla abartmış olmayız. Çocuklu ailelerde, kapıdan dönüp ayakkabıyla unuttuğu eşyaları vs. alma durumları yaygındır ki bu da özellikle halıların fazlasıyla kirlenmesine neden olmaktadır. Birçok evin halıları koyu renkte veya desende olduğu içinde bu kirleri görme şansınız oldukça azalmaktadır. İşte bu gibi durumlarda devreye; Gaziosmanpaşa halı yıkama fabrikası gibi işinin ehli, sizleri asla yanıltmayan ve son derece profesyonel ekipler girmektedir. Gaziosmanpaşa halı yıkama olarak çok sık rastladığımız sık halı yıkatmama anlamında; çoğu ailenin yılda 1 defa halılarını bu gibi profesyonel ekiplere gönderiyor olmaları aslında üzücü bir durumdur. Evin en kirli, en hastalığa musait yerden biri olan halıları Gaziosmanpaşa halı yıkama şirketi gibi profesyonel firmalara en az 3 ayda bir göndermeli ve o profesyonel ve antibakteriyel halı temizliğinin yapılmasını sağlamalısınız. Aksi takdirde yaşayacağınız birçok rahatsızlığın acısını gene siz çekeceksinizdir, bunu lütfen aklınızdan çıkartmayın.

Profesyonel Temizliğin Adresi Gaziosmanpaşa Halı Yıkama

Halı, kilim ya da yollukların üzerinden çıkan 1 gr. halı tozunda ortalama olarak; İkiyüzellibin mikroorganizma ve yüz milyona yakın mikrop bulunmaktadır. Fakat Gaziosmanpaşa halı yıkama fabrikasında son sistem halı yıkama makineleri ve biyolojik ürünler kullanılarak yıkanan ve dezenfekte edilen halılarınız bu mikroplardan tamamıyla uzaklaştırılır.

Hijyen kurallarına uygun yıkanmayan halı, kilim ve yolluklar ne yazık ki bakteri ve mikroplardan arınmaz. Evde ya da işyerindeki halılar sürekli üzerinde ve derininde toz, kir ve akarları biriktirir. Yüzeysel temizlikte yok edilmesi mümkün olmayan bakteriler alerjik özellikli mikroorganizmalar, mayt ve akarlar halılarda yuvalanıp, hızla ürer. Halınız; imalatında kullanılan malzemeleri dikkate alınarak özel koşullarda, doğru tekniklerle ve uzman personel tarafından dezenfekte edilerek yıkanmadığı sürece derinliğine temizlenip, mikroplardan arınmaz. Ayrıca anti-bakteriyel bir yıkama gerçekleşmediğinden dolayı da birçok hastalığa ve alerjiye sebebiyet verir.

İmalatında kullanılan malzemenin dayanma gücüne uygun olan yıkama programı ve yanlış temizlik ürünleri kullanılarak yıkanan halılar zarar görür ve onarımı mümkün olmayan sonuçlara maruz kalır. Kodak Halı Yıkama fabrikası güvencesi ile Gaziosmanpaşa halı yıkama şubesi ile hizmet sunan Gaziosmanpaşa halı yıkama firmamızda; Ladik halısı, Isparta halısı, Hereke halısı, Bünyan halısı ve el dokuma halıları gibi dünyaca ünlü ipek halıları ve makina halıları uzman personelimiz tarafından %100 memnuniyet garantisi ile yıkanmaktadır.

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama Temizlik Aşamaları

SİPARİŞGaziosmanpaşa halı yıkama müşteri hizmetlerini aradığınızda çağrı merkezimizce halı yıkama talebiniz kayda alınır ve adresiniz servis personelimize mesaj olarak iletilir.

TESLİM ALMA: Halılarınız Gaziosmanpaşa halı yıkama servis elemanlarımız tarafından makbuz karşılığı teslim alınır ve iki nüshadan oluşan teslimat fişi doldurulur, teslimat fişinin bir nüshası size teslim edilir.

AYIRMAGaziosmanpaşa halı yıkama fabrikamıza gelen halılar farklı tekniklerle yıkanacağı için cinslerine ve kirlilik derecelerine göre ayrılır.

TOZ ALMA: Kilim, yolluk ve halılarınız Gaziosmanpaşa halı yıkama firmamıız için özel olarak tasarlanmış makinemizle hem dövülüp hem de yüksek devirde fırçalanıp halı rulo olurken aynı zamanda da vakumlanır ve üzerinde ve derinindeki toz ve yabancı maddelerinden arındırılır. Gaziosmanpaşa bölgesinde bu makineden yalnızca Gaziosmanpaşa halı yıkama fabrikasında bulunmaktadır.

YIKAMA: Makine girişinde ıslanan halı bant üzerinde ilerler, fırçalama ünitesinin altına gelen halı üzerine fırçalama üniteleri temas ederek yüksek devirde fırçalar. Bu fırçalama ünitelerine tamamen bitkisel ürünlerden elde edilen deterjan ve leke sökücüler ölçülü ve belirli aralıklarla anında bilgisayar kontrolü ilave edilir. Halı yıkama makinemizde halıların kirli suyunu diğer bir halıya karıştırmadan yıkama özelliği bulunmaktadır. Halınıza bir başka halının kirli suyu karışmaz. Gaziosmanpaşa halı yıkama fabrikamızdaki makine parkurumuz son sistem tam otomatik halı yıkama makineleri ile donatılmıştır.

DURULAMAGaziosmanpaşa halı yıkama fabrikamızdaki son sistem bilgisayarlı halı yıkama makinelerinde durulama iki aşamada yapılmaktadır. Yüksek devirli fırçalama ve bölümünün altından yavaş şekilde ilerleyen kilim, yolluk ve halı bant üzerinden geçmeye devam ederek ikinci sıra fırçalama üniteleri altında duru su ile fırçalanır bu fırçalama halı üzerindeki deterjan yoğunluğu azaltılır.

Fırçalama makinesinin üniteleri altından geçerek yüksek devirde fırçalanan halı geniş bir merdane altından geçer bu geçiş anında sıkılan halı üzerindeki deterjan merdanenin diğer tarafında kalır. Halı ikinci yani yıkamanın son aşamalarından olan durulama aşaması için durulama jetleri altından geçer ve bu jetlerde basınçlı su ile durulama işlemi sona erer. Bu teknikle en iyi ve en kaliteli durulama elde edilir.

Gaziosmanpaşa halı yıkama haricinde bu teknikle durulama yapan bir başka halı yıkama fabrikası bulunmamaktadır. Bilgisayar kontrollü makine ağzından çıkan halıların son kalite kontrolü yapılır, eğer tam temizlenmemiş olan halılar aynı şekilde yeniden yıkama işlemine tabi tutulur.

SIKMA: yıkama sonrası temizlik ve leke için kalite kontrolden geçen yolluk, kilim ve halılar rulo şeklinde sarılmış halde makineden çıkar ve yüksek devirli sıkma makinesine verilir. Sıkma makinesi yüksek devirde döndüğünde makine içinde açılan halı kazanın iç yüzeyine sarılarak kazanla birlikte döner. Makinenedeki merkezkaç kuvveti ile üzerinde hapsettiği suyu atılan halı %95 oranda kurumuş olarak makineden alınır. Yüksek ışık altında kontrol tezgahına açılan halılar, yıkama ve leke kontrolüne tabi tutulur. (Bir takım lekeler yalnızca halı kuruduğunda ortaya çıkar. O nedenle sıkma sonrası yeniden kalite kontrol uygulanır.) Kontrolü geçemeyen halılar yeniden yıkama bölümüne aktarılır.

KURUTMAGaziosmanpaşa halı yıkama fabrikamızda halılar özel kurutma alanında kurutulur. Bilindiği gibi bazı bakteriler yalnızca güneş ışığında yok olmaktadır. Bu yüzden halıların güneş ışığında kurutulma zorunluluğu bulunmaktadır. Gaziosmanpaşa halı yıkama fabrikamızda oluşturulan özel halı kurutma alanının üzeri güneş ışığını geçiren malzeme ile kaplanmıştır. Bu yüzden kilim, yolluk ve halılarınız hem kapalı ortam güvencesiyle toz topraktan uzak hem de doğal olarak güneş ışığı alarak kurutulur.

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama Fabrikamızdan Görüntüler

Halınız Gaziosmanpaşa Halı Yıkama Fabrikasına Emanet

Gaziosmanpaşa halı yıkama olarak görüyoruz ki; son yıllarda İstanbul'da halı yıkama işi yaptığını iddia eden bir takım halı yıkamacıların, halıları toz topraktan korumak adına tamamen kapalı alanlarda kuruttukları, bazılarının ise güneş ışığı alabilmek adına kaldırım üzerinde asfalt veya yol kenarında ya da zeminine mıcır dökülmüş oto yıkama dükkanlarında duvar ya da bahçe çitleri üzerine gelişi güzel bir şekilde atılarak kurutma yaptıklarına tanık oluyoruz. Tüm bu kurutma uygulamaları sağlıksız olup, halınıza da zarar vermektedir.

SÜPÜRMEGaziosmanpaşa halı yıkama tesisindeki özel kurutma odasından alınan halılar yıkama esnasında üzerinde oluşan tüyü alınmak üzere özel olarak tasarlanmış makinemizde fırçalanarak süpürülür ve vakumlanarak üzerindeki tozdan arındırılır. Bu aşamada yolluk, kilim ve halıların son kalite kontrolleri gerçekleşir, kusurlu ya da lekeli görülen halılar tekrar yıkamaya gönderilir. Gaziosmanpaşa bölgesinde bu süpürme makinesine sahip bir Gaziosmanpaşa Halı Yıkama fabrikası bulunmamaktadır.

PAKETLEME: süpürülen halılara parfüm sıkılarak paketleme işlemi uygulanır. Paketlemesi tamamlanan halıların teslimatı için size telefon edilerek onayınız alındıktan sonra Gaziosmanpaşa Halı Yıkama ücretsiz servisi ile halınız size teslim edilir. Kodak Halı Yıkama fabrikası iştiraki olan Gaziosmanpaşa halı yıkama çağrı merkezi telefon numaraları: 0 212 475 15 25 -  0 532 561 96 43

Sultangazi Halı Yıkama Fiyatları Gaziosmanpaşa Koltuk Yıkama Gaziosmanpaşa Halı Yıkama Fabrikası Koltuk Yıkama Fiyatları İstanbul Halı Yıkama Fabrikaları İstanbul Cebeci Halı Yıkama
Bu Habere Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Didim Otelleri Herşey Dahil Apart ve Butik Otel Fiyatları
Didim Otelleri Herşey Dahil Apart ve Butik Otel Fiyatları
Oruçluyken Adet Olunca Oruç Bozulur Mu? Adet Olmak Orucu Bozar Mı? Nihat Hatipoğlu
Oruçluyken Adet Olunca Oruç Bozulur Mu? Adet Olmak Orucu Bozar Mı? Nihat Hatipoğlu