İstanbul Antika Halı Koltuk Yıkama Fabrikası Fiyatları

İstanbul Antika Halı Yıkama fabrikası tavsiye edilen firma olup, mutlu müşteri ilkesiyle Avrupa Yakası’nda hanımların yükünü hafifletiyor.

İstanbul Antika Halı Koltuk Yıkama Fabrikası Fiyatları

İstanbul’da yer alan İstanbul Antika Halı Yıkama firması, alanında İstanbul halı yıkama konusunda tavsiye edilebilecek güvenilir firmalarından birisi olmakta ve hizmet anlayışı ile İstanbul Avrupa Yakası’nda yaşayan ev hanımlarının ev işlerindeki iş yükünü önemli ölçüde azaltmaktadır. Son yıllarda ilerleyen halı yıkama pazarında kendisine 1995 yılında yer edinen İstanbul Antika Halı Yıkama ile İstanbul’da yaşayan vatandaşların halı yıkama sektöründe birbirinden güzel fırsatlar ile tanışıyorlar.

İstanbul Antika Halı Yıkama firması, halı yıkama sektöründe sunduğu kaliteli hizmet ile İstanbul Avrupa Yakası halı yıkama firmalarına da örnek olarak, söktöre yeni bir hizmet anlayışını geitrdi. Firma sayesinde kendilerini sorgulayan, yenilenen ve sürekli gelişme gösteren firmaların sayısı arttı.

Halı Yıkama Hizmetleri

İstanbul Antika Halı Yıkama fabrikası, halı yıkama hizmetlerinin yanı sıra İstanbullu ev hanımlarına koltuk yıkama, battaniye yorgan yıkama ve tül-perde yıkama hizmetini de sunuyor. Farklı hizmet anlayışı sebebiyle İstanbul’da faaliyet gösteren birçok firmaya da bu konuda kalavuzluk eden firma sayesinde vatandaşlar bu hizmetlerden son derece memnun kalıyor. Halı ve koltuk yıkama hizmeti sunan İstanbul Antika Halı Yıkama’nın halı yıkma esnasında kullandığı kimyasallar da son derece çevre dostu olmakla beraber, hizmetleri ve müşteri memnuniyeti de orantılı olarak hizmet kalitesine yansıyor ve hijyenik bir yıkamanın da habercisi oluyor. İstanbul’da birçok semtte birçok şubesi olan İstanbul Antika Halı Yıkama fabrikasına ulaşmak için www.istanbulantikahaliyikama.com web adresini de ziyaret edebilirsiniz.

Koltuk Yıkama

İstanbul Antika Halı Yıkama firmasının kurucusu ve CEO’su olan iş adamı Tahir Tuncer, halı yıkama hizmetleri ile birlikte İstanbul koltuk yıkama hizmetlerini de İstanbullu ev hanımlarına sunduklarını, ilk etapta tuhaf karşılanan bu hizmetin daha sonra son derece benimsendiğini ve binlerce ev hanımının bu hizmetten istifade etmek istediğini belirtti.

Halı yıkama sektöründeki yenilikçi ve maksimum düzeyde müşteri memnuniyetinin sağlanarak yerinde hizmet sunulduğunu ifade eden İstanbul antika halı battaniye yorgan koltuk tül perde yıkama yönetim kurulu başkanı Tuncer, halı yıkama pazarını değişen temizlik teknolojisinden ayrı tutmamalıydık. Ve de öyle yaptık. İstanbul’da halı yıkama sektöründe bu hizmet veren binlerce firma da şirketimizden feyiz alarak yenilikçi hizmet felsefesini müşterilerine sunmaya başladı. Birçok kesimden bu konuda olumlu yönde tepkiler aldık. Bu şekilde de Fatih Halı Yıkama sektöründe hizmet etmeye ve farklı hizmetler sunmayı sürdürdük.” dedi.

İstanbul Avrupa Yakası Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama sektöründe İstanbulluların sıklıkla merak ettikleri hususların başında yer alan önemli konulardan birisi de şüphesiz ki halı yıkama fiyatlarıdır. İstanbul Antika Halı Yıkama firması yetkilileri bu konuda belirledikleri özgün ve farklı bütçelere uygun olan halı yıkama fiyat listesi sayesinde müşterilerinin beğenilerini ve güvenini kazandıklarını da belirtiyor.

halı yıkama istanbul avrupa yakası istanbul halı yıkama fiyatları halı yıkama bahçelievler halı yıkama bağcılar halı yıkama beylikdüzü İstanbul Antika Halı Yıkama Antik halı yıkama
Bu Habere Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul Kahvaltı Mekanları
İstanbul Kahvaltı Mekanları
İstanbul Kahvaltı Mekanları ve Yerleri Avrupa Anadolu Yakası
İstanbul Kahvaltı Mekanları ve Yerleri Avrupa Anadolu Yakası