deneme bonusu

Mevlüt Uysal'dan doğum ziyareti

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, ikiz bebekleri dünyaya gelen Ayten-Selçuk Atalar çiftini Kayaşehir'deki evinde ziyaret ederek, ikiz bebek sevinçlerine ortak oldu.

Mevlüt Uysal'dan doğum ziyareti

Başkan Uysal, dün Ayten ve Selçuk Atalar çiftinin evine konuk oldu. Başakşehir Belediyesi’nin yeni bebek sahibi olmuş ailelere yönelik gerçekleştirdiği “Hoş Geldin Bebek” projesi kapsamında gerçekleşen ziyarete, Başkan Uysal’a, Başkan Yardımcısı Hatice Gülgönül de eşlik etti.

Atalar çiftine hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Uysal, 15 gün önce dünyaya gelen Batu ve Duru bebekleri bir süre kucağına alarak sevdi.

‘Hoş Geldin BebekHoş Geldin Bebek’ projesinin mimarı Başkan Yardımcısı Hatice Gülgönül ziyaret sonrasında içinde anne ve bebek için ürünlerin yer aldığı çantayı Ayten Atalar’a hediye etti.

Kayaşehir’de ikamet eden Atalar çifti ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

Ayten Atalar, “Ramazan ayında bebek sevincimize ortak olan Başakşehir Belediye Başkanımıza ve yardımcısına şükranlarımı iletiyorum. Bizim için çok güzel bir sürpriz oldu. Bebeklerimiz adına fidan dikiliyor olmasından dolayı da çok mutlu olduk. Rabbim, bebeklerimizle birlikte ağaçlarının altında piknik yapmayı nasip eylesin” dedi.

“4 BİN 400 AİLE ZİYARET EDİLDİ”

Başkan Uysal ‘Hoş Geldin Bebek’ ziyaretlerimiz üç yıldır sürdüğünü belirterek, “Proje kapsamında bu zamana kadar 4 bin 400 aileye ziyaretler gerçekleştirdik. 0-12 aylık bebeklere yönelik yapılan çalışma kapsamında ailelerin bebek sevincine ortak olurken belediyemiz ve ilçemizle ilgili bilgiler aktarıyor, varsa ailemizin taleplerini alıyoruz. Projemizin bence en önemli kısmını ilçemizde dünyaya gelen her bebek için fidan dikiliyor olması. Bebeklerimiz için her sene çevre haftasında ailelerimizin katılımıyla fidanlar dikiyoruz. İlçemiz yeni bebekler ve fidanlarla büyüyecek, gelişecek” dedi.

 

Başakşehir Belediyesi Başakşehir Belediye Başkanı Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal Mevlüt Uysal Kayaşehir Mevlüt Uysal Hoş Geldin Bebek Mevlüt Uysal haberleri Başakşehir haberleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi
Başakşehirli Gençler Bütef’e Yoğun İlgi Gösterdi
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!
Arslan Halı Yıkama: İstanbul'un Tercihi!