Reina katliamı teröristi Başakşehir Kayaşehir'de! Yahya Masrapov yakalandı mı? görüntüleri Videosu izle kim yaptı

Ortaköy Reina gece kulübünde katliam yapan teröristin yeni görüntüleri ortaya çıktı!


İstanbul Reina gece kulübünde yılbaşı gecesi katliam yapan teröristin İstanbul'da bir markette alışveriş yaparken ki görüntüleri ortaya çıktı. İstanbul Başakşehir Kayaşehir'de bir marketin güvenlik kamerasına takılan teröristin rahat tavırlarla markette dolaştığı ve alışveriş yaptığı görülüyor.


Görüntüler olay günü, güvenlik kamerasınca kayda alındı. Görüntülerdeki yer, İstanbul Kayaşehir'de bir market. Katliamı gerçekleştiren terörist, Ortaköy'ü kana bulamadan saatler önce, bir markete giriyor ve dakikalarca stantlarda geziyor. Görgü tanıklarının ifadesine göre, terörist marketten daha önceki gelişlerinde verdiği parasının üstünü alamadığı gerekçesiyle 50 lira para istiyor. Ancak isteği kabul görmüyor. Ve terörist, bir süre daha markete dolaştıktan sonra, katliamı planladığı Ortaköy'e doğru yola çıkıyor.
reina katliamı,reina katliamı görüntüleri,reina saldırısını kim yaptı,yahya masrapov,reina saldirgani kim,reina katili yakalandı mı,reina saldırganı kim,elias wardini,reina saldırısını yapan kişi,reina saldırganı yakalandı,reina saldirgani yakalandi,yahya maşrapov,reina katliamı video,istanbul reina saldırısı,reina da ölen ünlüler,reina bar,reina giriş ücretleri,reina katliam görüntüleri,reina saldırganı nereli,reina saldırısı yapan kişi,reina terörist
Bu Habere Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Afrin Operasyonu Harekatı Başladımı, Münbiç Nerede Nedir? Son Dakika Haber
Afrin Operasyonu Harekatı Başladımı, Münbiç Nerede Nedir? Son Dakika Haber
Cengiz Kurtoğlu'nu kahreden haber!
Cengiz Kurtoğlu'nu kahreden haber!