Advert
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88 Yeni Bölüm Fragmanı! 87. Son Bölüm Tek Parça Full İzle EDHO

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88 Yeni Bölüm Fragmanı! 87. Son Bölüm Tek Parça Full İzle EDHO

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. son bölümde toplantı sahnesi ekranı salladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. bölüm tek parça ve 88. bölüm fragmanı izle.

MAGAZİN - 2018-01-10 14:57:46

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. son bölüm bu hafta yine izleyicinin nefeslerini kesti. ATV'de yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Hızır Çakırbeyli, Nevzat'ın ölümü üzerine planlar yaparken, Ömer'in işlerin daha da sarpa sarmasına neden olacak hamlesi hanede bomba etkisi yarattı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88. bölüm fragmanı izle diye arama yapanlar yeni bölümü iple çekiyor...

ÖMER SON ANDA KURTULDU,

Hızır'ın masanın uyuşturucu işinden çıkması için Hakkı'yla görüşmesi yeni bir düşmanlığın temellerini attı. Hapishanede olan Ömer görüş anında saldırıya uğradı ve anne babasının önünde öldürülmeye çalışıldı. Ömer'in kendini korumasının ardından final sahnesi bu karelerle son buldu. Şimdi gözler yeni bölüm fragmanında yaşanacak olaylara çevrildi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 88. yeni bölüm fragmanı an itibariyle yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

Hızır Çakırbeyli, Nevzat'ın ölümü üzerine planlar yaparken, Ömer'in işlerin daha da sarpa sarmasına neden olacak hamlesi hanede bomba etkisi yaratır. Nevzat'ın bu durumu lehine kullanabileceği aşikardır; fakat Hızır'ın, ailesi üzerinden bir pazarlık yapması söz konusu bile değildir. Bir an önce harekete geçme arzusunda olan Hızır, kimin yanında olacağını, kimin karşısında duracağını görmek için masayı toplar. Ünal Kaplan'ın Nevzat ile yaptığı görüşme masada etkisini gösterecektir. Dostlukların sorgulanacağı toplantının sonunda Çakırbeyliler kendilerini Nevzat'ın namlusunun ucunda bulurlar. Tüm bu yaşananlar ya bir sona ya da yeni bir dönemin başlangıcına neden olacaktır.

Hızır Çakırbeyli en büyük darbeyi hiç beklemediği yerden almıştır. Zeynep'in ölümünün arkasından Nevzat'ın çıkması hem Çakırbeyli ailesinin hem de Ünal Kaplan'ın masasının akıbeti açısından büyük önem taşır. Yüzleştiği gerçekle yıkılan Hızır'ın şahsi bir zafiyet göstermesi halinde ortalık toz duman olacaktır. Bu yüzden Ekrem başta olmak üzere tüm masa üyeleri kendilerini kurtarmak için harekete geçerler. Masanın Hızır'dan gizli yaptığı planlardan nasibini alan ilk kişi Mürsel olacaktır. Kurduğu oyunda asıl köşeye sıkışan Nevzat'ın ise başına geleceklerden nasıl kurtulacağı merak konusudur.

Advert
Bu Habere Yorum Yap
DİĞER HABERLER
Başakşehir Halı Yıkama