Nis Kuaför Kayaşehir

Nis Kuaför Kayaşehir Başakşehir (Bayan Kuaförü) Adresi, Telefon Numarası, randevu alma ve fiyatları...

Nis Kuaför Kayaşehir

Nis Kuaför Kayaşehir (Bayan Kuaförü)

Nis Kuaför Kayaşehir, 21 yılllık işletmecilik tecrübesi ile yaptığı işi aşkla, tutkuyla keyifle yapan, mesleki yenilikleri ilgiyle yakından takip edip, kendisini kazandırıp, moda ve trendleri müşterilerine aktaran, toplam kalite çemberini benimsemiş birbirini tamamlayan her işlemde uzman, işini keyifle yapan kadrosu ile müşterilere ayrıcalık yapmadan tavsiye ve görüşleri önemle dikkate alan, yasalara ıuygun çalışanlara ve müşterilere dürüst, eşit, saygılı, sağlık bakanlığı onaylı, kaliteli doğru ürünleri kullanan öneren, yasalara uygun iş ve meslek ahlakını benimsemiş geleneklere saygılı, üyesi olduğu AKD bildirgesini benimsemiş, çalışanların haklarını yerine getiren sosyal sorumluluk projelerinde yer alan, salonlarına gelen herkesin maksimum memnuniyetle ve mutlu bir şekilde ayrılıp, tavsiye edilmek için gayret gösteren bir kuruluştur.

Saç Tasarım Nedir?
Öncelikle yüze tam oturacak bir saç kesimi için yüzün şekline mutlaka dikkat edilmelidir. Yedi çeşit yüz şekli vardır. Saçımızı kestirmeye karar vermeden önce ne istediğimize karar vermeliyiz.Saçımız mı ön planda olsun, yoksa yüzümüz mü? Bunu saçınızı kestirmeden önce uzmanlarımıza danışınız.

Yüz şekline göre saç kesilirken kuaförünüzle uzun uzun bir diyalog yapmalı, yüzünüzü mü, saçınızı mı ön plana çıkarmak istediğinizi belirtmeli, kilo, boy, giyim tarzınız ve hatta kişiliğinizi bile konuşmalı ve ona göre saç kesimi yaptırmalısınız.

Kimyasal boyalar mı yoksa doğal boyalar mı, hangisini seçmeli? Saç rengini değiştirmek, beyazları gizlemek veya sadece bir ışıltı yaratmak için. En uygun saç boyası nasıl seçilir? Hangi metoda öncelik tanınmalı? Saç sağlığına zarar vermeden nasıl kullanmak lazım? Güzel günlerin şerefine saçlarınıza eğlence katın! Doğal boyalar saç telinin içine nüfuz etmez, beyaz saçı tam olarak kapatamaz. Ancak saça bir ışıltı ve dolgunluk kazandırır. Doğal boyalar şampuanlamayla yok olur. Düzenli olarak kullanılırsa yoğunlukları artar; çünkü saçta halen var olan boyanın üzerine tutunurlar. Böylece doğal boyalar, saçın genel bütünlüğünü bozmadan saç renginin sabit tutulabilmesi açısından yararlıdır. Kimyasal boyalara oranla daha uzun bir bekleme süresiyle uygulanmalıdırlar. Bu süre genellikle bir saat olmasına rağmen, her şey saçınızın doğal rengi ve kalitesine bağlı olarak dikkatle uygulanmalıdır.

NİS Kuaför Hakkında Kısaca;

NİS Kuaför, tamamen müşterisinin memnuniyetini ön planda tutan bir işletmedir. Salon bünyesindeki üst düzey saç uzmanları, kapsamlı bir şekilde eğitilmiş olup, en son saç stillerini ve renklerini üretmek için modayı takip eden, tamamı profesyonel uzmanlardan oluşan bir ekiple donatılmıştır.

GÜZELLİĞİNİZ İÇİN TEKNOLOJİYİ TAKİP EDİYORUZ

NİS Kuaför, tüm güzellik ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturacak bir işletmedir. Ayrıca salonda güzelliğinizle ilgili tüm problemlemlerinize çözüm sağlamak için mevcut olan ve en gelişmiş cihaz teknolojileri kullanılmaktadır.

Nis Kuaför Kayaşehir Telefon Numarası; 0 212 479 76 79

Nis Kuaför Kayaşehir AdresiKayaşehir Merkez AVM. No:68 Başakşehir / İSTANBUL

Nis Kuaför Kayaşehir Kayaşehir Kuaförler Kayaşehir Bayan Kuaförü Başakşehir Bayan Kuaförleri Nis Kuaför Telefon Numarası Kuaför randevu
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gebelikte Ağız Ve Diş Bakımı
Gebelikte Ağız Ve Diş Bakımı
Fenerbahçe Sturm Graz maçı saat kaçta? hangi kanalda yayınlanacak? şifresiz izle (kadrosu ilk 11'i)
Fenerbahçe Sturm Graz maçı saat kaçta? hangi kanalda yayınlanacak? şifresiz izle (kadrosu ilk 11'i)