Reklamı Geç
Advert

Nis Kuaför Kayaşehir Sultangazi Arnavutköy

Sultangazi, Arnavutköy ve Başakşehir Kayaşehir Nis Kuaför'ün (Bayan Kuaförü) adresi, telefon numarası, randevu alma fiyatları.

Nis Kuaför Kayaşehir Sultangazi Arnavutköy

Nis Kuaför Kayaşehir (Bayan Kuaförü)

Nis Kuaför Kayaşehir, meslekteki 21 yılllık deneyimi ile sürdürdüğü işi aşkla, tutkuyla ve bir o kadar da keyifle yapan, mesleki yenilikleri yakınen izleyip, kendisini kazandırıp, moda ve güzellik sektöründeki en son trendleri müşterilerine uygulayan, toplam kalite halkasını kendisine ve çalışanlarına kural olarak benimsemiş, birbirini tamamlayan her işlemde uzman, işini keyifle yapan kadrosu ile müşterilerini kayırmadan pür dikkat dinleyip, yasalara uygun çalışanlara ve müşterilere dürüst, eşit, saygılı, sağlık bakanlığı onaylı, kaliteli doğru ürünleri kullanan ve tavsiyelerde bulunan, mesleki kuralları benimsemiş, örf ve adetlere saygılı, mensubu olduğu AKD bildirgesini kendisine ilke edinmiş, çalışanların haklarını yerine getiren ve yüzlerce sosyal sorumluluk projelerine katkı sağlayan, salonlarına gelen herkesin üst düzeyde memnuniyetle ve mutlu bir şekilde ayrılıp, gelen müşterilerin diğer müşterilere de tavsiye etmesi için özveri ile davranıp, gayret gösteren bir güzellik merkezidir.

Saç Tasarım Nedir?
Öncelikle yüze tam oturacak bir saç kesimi için yüzün şekline mutlaka dikkat edilmelidir. Yedi çeşit yüz şekli vardır. Saçımızı kestirmeye karar vermeden önce ne istediğimize karar vermeliyiz.Saçımız mı ön planda olsun, yoksa yüzümüz mü? Bunu saçınızı kestirmeden önce uzmanlarımıza danışınız.

Yüz şekline göre saç kesilirken kuaförünüzle uzun uzun bir diyalog yapmalı, yüzünüzü mü, saçınızı mı ön plana çıkarmak istediğinizi belirtmeli, kilo, boy, giyim tarzınız ve hatta kişiliğinizi bile konuşmalı ve ona göre saç kesimi yaptırmalısınız.

Kimyasal boyalar mı yoksa doğal boyalar mı, hangisini seçmeli? Saç rengini değiştirmek, beyazları gizlemek veya sadece bir ışıltı yaratmak için. En uygun saç boyası nasıl seçilir? Hangi metoda öncelik tanınmalı? Saç sağlığına zarar vermeden nasıl kullanmak lazım? Güzel günlerin şerefine saçlarınıza eğlence katın! Doğal boyalar saç telinin içine nüfuz etmez, beyaz saçı tam olarak kapatamaz. Ancak saça bir ışıltı ve dolgunluk kazandırır. Doğal boyalar şampuanlamayla yok olur. Düzenli olarak kullanılırsa yoğunlukları artar; çünkü saçta halen var olan boyanın üzerine tutunurlar. Böylece doğal boyalar, saçın genel bütünlüğünü bozmadan saç renginin sabit tutulabilmesi açısından yararlıdır. Kimyasal boyalara oranla daha uzun bir bekleme süresiyle uygulanmalıdırlar. Bu süre genellikle bir saat olmasına rağmen, her şey saçınızın doğal rengi ve kalitesine bağlı olarak dikkatle uygulanmalıdır.

NİS Kuaför Hakkında Kısaca;

NİS Kuaför, tamamen müşterisinin memnuniyetini ön planda tutan bir işletmedir. Salon bünyesindeki üst düzey saç uzmanları, kapsamlı bir şekilde eğitilmiş olup, en son saç stillerini ve renklerini üretmek için modayı takip eden, tamamı profesyonel uzmanlardan oluşan bir ekiple donatılmıştır.

GÜZELLİĞİNİZ İÇİN TEKNOLOJİYİ TAKİP EDİYORUZ

NİS Kuaför, tüm güzellik ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturacak bir işletmedir. Ayrıca salonda güzelliğinizle ilgili tüm problemlemlerinize çözüm sağlamak için mevcut olan ve en gelişmiş cihaz teknolojileri kullanılmaktadır.

Nis Kuaför Kayaşehir Telefon Numarası; 0 212 479 76 79

Nis Kuaför Kayaşehir AdresiKayaşehir Merkez AVM. No:68 Başakşehir / İSTANBUL


NİS Kuaför Sultangazi: (Gaziosmanpaşa, 500 Evler)

Adres: Eski Edirne Asfaltı No:657/1 (Bahat Hastanesi Yanı) Sultangazi / İST.
Telefon Numarası : (0212) 475 75 53


NİS Kuaför Arnavutköy:

Adres: Merkez Mah. Eski Edirne Asfaltı NO:1384 Kat:2 ARNAVUTKÖY – İST. (vodafone üstü)
Telefon Numarası: (0212) 597 79 69

Nis Kuaför Kayaşehir Kayaşehir Kuaförler Kayaşehir Bayan Kuaförü Başakşehir Bayan Kuaförleri Nis Kuaför Telefon Numarası Kuaför randevu Nis Kuaför Sultangazi Nis Kuaför Arnavutköy
Bu Habere Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Afrin Operasyonu Harekatı Başladımı, Münbiç Nerede Nedir? Son Dakika Haber
Afrin Operasyonu Harekatı Başladımı, Münbiç Nerede Nedir? Son Dakika Haber
Cengiz Kurtoğlu'nu kahreden haber!
Cengiz Kurtoğlu'nu kahreden haber!