Rumeli Gültekin, şehitlerimize duyarsız kalmadı

Rumeli ve Balkan müziğinin ünlü ismi Gültekin İpekel, peş peşe meydana gelen terör saldırıları ile Suriye'de yürütülen Fırat Kalkanı Harekâtı’nda hayatını kaybeden şehitler nedeniyle yılbaşı gecesi İstanbul’da plânladığı konserini iptal etti.
Bu haber 2016-12-28 23:22:31 eklenmiştir.
Rumeli ve Balkan müziğinin ünlü ismi Gültekin İpekel, peş peşe meydana gelen terör saldırıları ile Suriye'de yürütülen Fırat Kalkanı Harekâtı’nda hayatını kaybeden şehitler nedeniyle yılbaşı gecesi İstanbul’da planladığı konserini iptal etti.
 
Gültekin İpekel, meydana gelen terör saldırıları sonrasında peş peşe gelen şehit haberlerinin ardından yılbaşı konseri ile ilgili önemli bir karar aldı. Ünlü sanatçı, bu kapsamda, İstanbul’un ünlü mekânlarının birinde gerçekleştirmeyi planladığı ve anlaşmasını günler öncesinden yaptığı yılbaşı konserini iptal etti. İpekel, Magazin muhabirlerine yaptığı açıklamada: ''Son zamanlarda altmıştan fazla askerimiz ve vatandaşımız şehit oldu. Bir o kadar da yaralımız var. Allah onlara acil şifalar versin. Şehitlerimizin ailesine Allah sabır versin. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, Gazilerimize de acil şifalar diliyorum. Gündemi acılarla dolu bir ülkede sizleri bu meseleyle ilgili meşgul etmek istemiyorum. Zaten milletimizde de eğlenecek moral kalmadı." dedi.
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer MAGAZİN haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Döviz Kurları

Kayabaşı Mahallesi Sosyal Medya Adreslerimiz

     

© Copyright 2014 www.kayabasimahallesi.com. Tüm hakları saklıdır. Web Design MOZ TASARIM      Kayaşehir Elektrik