Nişan Kına Düğün Orkestra için Piyanist Müzisyen Kiralama İstanbul

Grup Kayabaşı, Nişan, kına gecesi, düğün, sünnet düğünü ve asker eğlencesi gibi özel günlerinizde deneyimli müzisyenleri ile İstanbul’da orkestra kiralama, müzisyen ve piyanist hizmeti veriyor

Nişan Kına Düğün Orkestra için Piyanist Müzisyen Kiralama İstanbul

Orkestra kiralama İstanbul, profesyonel müzisyenlerden oluşan ve uzun yıllardır müzik hayatının içinde bulunan ekibi ile yaklaşık 20 yıldır ve hala İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakası’nda binlerce organizasyona imza atan Grup Kayabaşı müzik orkestrası, 20 yıllık deneyiminde sayısız davet, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, evlenme düğünü ve asker eğlencelerinde profesyonel sahne ve ışık sistemleri ile güncel müzikleri çalarak, sayısız etkinlikte görev alma başarısını göstermiştir.

Deneyimlerini ve yıllar içerisinde oluşturduğu zengin müzik arşivini, daha geniş kitlelere ulaştırmak, genç ve dinamik orkestra ekibi ile en mutlu gecenize, en unutulmaz anlarınıza eşlik etmek amacı ile çalışmalarını ilk günkü heyecan ve titizliği ile sürdürüyor.

"En mutlu gecenize, en güzel müzikler"

Grup Kayabaşı Orkestrası Nasıl Çalışıyor?

Grup Kayabaşı orkestrası ile WhatsApp hattı ya da telefon numarası ile irtibata geçiyorsunuz. Düğün, nişan, ya da kına için istediğiniz tarihi belirtiyorsunuz. Biz de orkestra kiralama İstanbul olarak size en kısa sürede cevap veriyoruz. Sizden verdiğiniz tarihe göre en kısa sürede dönüş yapıyoruz. Anlaşmanın ardından gecenizde çalınmasını istediğiniz özel dans ve diğer şarkıları sizin isteğiniz doğrultusunda seçiyoruz ve düğün için müzik repertuarını beraber oluşturuyoruz. Düğün tarihinize, tarzınıza ve bütçenize en uygun şekilde size en kaliteli müziği en güzel gününüzde biz sunuyoruz ve biz bu işte en iyisiyiz. Ayrıca isteğiniz doğrultusunda klarnet davul ya da davul zurna ekibi ile kız evinden gelin çıkarma da yapıyoruz.

Grup Kayabaşı Neler yapıyor?

En güzel ve mutlu gününüzde, düğününüzde veya özel gecenizde;
- Zengin repertuarı ile hafzalardan silinmeyecek canlı müzik yaparak, gündemde olan en güzel oyun havalarını icra ediyoruz.
- Misafir karşılama, kokteyl ya da yemek esnasında fasıl grubumuzla alaturka müzik ziyafeti sunuyoruz.

- Orkestra ile yemek ve düğün eğlencesinde dans ve canlı oyun havaları hizmeti.

- Fasıl grubu ile yemek ve düğün eğlencesi hizmeti.

- DJ eşliğinde ile pasta çıkarılması ve eğlence.

- İstenirse davul zurna grubu ile pasta çıkarılması ve eğlence.

Siz de unutulmaz anlarınıza Grup Kayabaşı’nın müzikleri ile damga vurmak isterseniz, orkestra kiralama için 2017 rezervasyonları için acele edin!.

İletişim rezervasyon;

Düğün için orkestra orkestra kiralama piyanist müzisyen nişan için orkestra asker eğlencesi için orkestra gelin çıkarma
Bu Habere Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galeta Unlu Köfte Tarifi Fırında (Oktay Usta)
Galeta Unlu Köfte Tarifi Fırında (Oktay Usta)
Koray Gıda Tekel Bayii Kayabaşı Kayaşehir
Koray Gıda Tekel Bayii Kayabaşı Kayaşehir